ProAk – Akaryakıt İstasyonları için Muhasebe Programı

ProAk akaryakıt istasyonlarının bilgisayar da kolaylık muhasebe hesaplarını tutması için hazırlanmış deneme sürüm olan muhasebe programıdır.

Program ile Windows işletim sisteminizde akaryakıt stok girişi, vardiya ve vardiya hesapları girme, düzenleme işlemini, kartlı satış veya peşin satışları raporlama.

Barkotlu satış, market içerisinde satılan ürünlerin satış miktarı, tutarı, cari raporlar, otomasyon takibi gibi muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 14.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


ProAk İndir


ProAk – Akaryakıt İstasyonları İçin Muhasebe Programı Kurulumu

Yazılımı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum için indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını kullanmak istediğiniz bilgisayarda çalıştırınız.

ProAk – Akaryakıt İstasyonları İçin Muhasebe Programı Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum ekranında üst tarafta gördüğünüz gibi sizden programı nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Burasını olduğu gibi C:ProProAkwp olarak bırakabilir seçimle Program Files klasörünün içerisine veya başka bir yere kurabilirsiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra “Yükle” butonuna basarak kuruluma devam ediniz.

ProAk – Akaryakıt İstasyonları İçin Muhasebe Programı Kurulum Ekranı

Kurulum bilgisayarınızda başlayacak ve otomatik olarak kapanacaktır. Masa üstü veya kurulum yaptığınız klasör içerisine giderek programı istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Program deneme sürümü olduğundan dolayı kullanıcı adı ve şifre girmenize gerek yoktur!

Programı çalıştırdıktan sonra kullanıcı adı ve şifre soran ekranı direk tamam butonuna basarak geçebilir ve programı başlatabilirsiniz. Program içerisinde detaylı yardım dosyaları ve nasıl kullanacağınız dair kullanım videoları bulunmaktadır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.