ProÇeviri – PC için Çeviri Programı

ProÇeviri, Windows işletim sistemi için kullanabileceğiniz tamamen Türkçe ve Türk yapımı çeviri programıdır.

Programın kullanımı için üst tarafa İngilizce metni yazarak program içerisinde siyah play tuşuna basmanız durumda alt tarafta çevirisini size verecektir. Ayrıca program içerisinde kelime girişi yapabilme ve diğer tercüme ayarlarına erişebilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: ProÇeviri (Mehmet Cem ÖZMEN)


ProÇeviri İndir


ProÇeviri Kurulumu

kur2008demo.zip dosyasını bilgisayarnızda Winzip veya Winrar programlarından birisi kullanarak açmanız gerekir. Açılan kur2008demo klasörü içerisinde bulunan kur2008demo.exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.İlk aşamada kısa kurulum bilgilerini geçerek ikinci kurulum aşamasında ProÇeviri için lisans sözleşmesini okuyunuz ve kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

ProÇeviri Kurulum Yeri Belirleme

Üçüncü kurulum aşamasından üst resimde gözüktüğü şekilde size kurulum yerini belirlemenizi isteyen kurulum ekranında C:Program FilesProCeviri 2008 Demo olarak kuruluma devam edebilir veya aynı kurulum sayfasına “Gözat” butonuna basarak istediğiniz bir yere kurulumu yapmanız için değiştirebilirsiniz. Kurulum belirleme ekranından sonra ki ekranda kurulumu ilerleyerek onaylamanızı isteyen ekranı ilerleyek kurulumun bilgisayarınıza yapmanısınız bekleyiniz ve kurulumu sonlandırınız.

ProÇeviri Kurulumu

Bu program deneme sürümdür. Deneme sürümde çeviri sırasında P,R ve S harfleri ile başlayan İngilizce kelimleri çevirmeyecektir. Program içerisinde deneme sürümünü kullanarak size uygun olduğunuz düşünürseniz lisansını satın alarak istediğiniz kadar çeviri yapabilirsiniz. Çeviriyi deneme adına P,R ve S harfleri ile başlayan kelimeleri eleyerek daha rahat deneme imkanı bulabilir, lisans satın almak kararını ona göre verebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.