Prodyna Kurumsal Ön Muhasebe Programı

Prodyna tarafından yazılmış tamamen Türkçe içerikli gelişmiş özelliklere sahip ön muhasebe programın deneme sürümünü indirerek bilgisayarınızda kullanabilir, kullanarak size uygun olduğunu düşündüğünüzde program içerisinde satın alabilirsiniz.

Bu muhasebe programında kar ve zarar analiz, müşteri hesapları, çek ve senet işlemleri, teklif hazırlama, stok işlemleri, taksitli satış ve alış işlemleri gibi işlemleri yapabilir.

Kasa raporlama, gelecek ödemeler raporları, günü geçmiş ödemelerinin raporlaması, banka ve diğer finans giriş ve çıkışları girme ve takibi gibi diğer ön muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 22.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Prodyna Yazılım


Prodyna Kurumsal Ön Muhasebe Programı İndir


Prodyna Kurumsal Ön Muhasebe Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını sıkıştırtmış halden bilgisayarınıza Winrar veya Winzip ile açmanız gerekmektedir. Açılan klasör içerisinde bulunan tek kurulum dosyasını çalıştırınız.

Prodyna Kurumsal Ön Muhasebe Programı Bilgisayara Kurulumu

Bu işlemler neticesinde size kurumsal olan muhasebe programını bilgisayarınızda nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Kurulum alanını seçerek devam ediniz.

Kurulum otomatik olarak yapılarak yine otomatik olarak sonlanacaktır. Programı çalıştırdığınızda lisans ekranı gelecektir. Burada deneme sürüm olarak çalıştırarak deneme sürüme giriş yapabilirsiniz.

Prodyna Kurumsal Ön Muhasebe Programı Lisans

Lisans satın alma ve diğer lisans işlemlerini de açılan bu menüde yapabilirsiniz. Önceden lisansı satın aldıysanız ve yeniden kurduysanız çıkan ekran için lisans kodunuzu da bu menüden girerek devam edebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.