Prodyna Ön Muhasebe 365 – Ücretsiz Muhasebe Programı

Prodyna Ön Muhasebe 365 ile bilgisayarınızda Windows işletim sistemi için ön muhasebe işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Program ile müşteri işlemleri, stok giriş, stok çıkışları ve düzeltme ve detaylı bir şekilde satış yapma işlemlerini yapabiliyorsunuz, Ön Muhasebe 365 programında barkot desteği de bulunmaktadır. Ücretsiz basit ön muhasebe programı arayanlara 365 programını bilgisayara kurarak inceleyebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 21 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Prodyna Yazılım


Prodyna Ön Muhasebe 365 İndir


Prodyna Ön Muhasebe 365 Kurulumu

İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açınız. Açma işleminden sonra klasör içerisinde onmuhasebe365.exe dosyasını göreceksiniz. Bu dosyaya dokunarak ön muhasebe kurulumunu başlatınız. İlk ekranda lisans ve garanti sözleşmesi alanını görürsünüz. Kabul et butonuna dokunarak kuruluma kaldığınız yerden devam ediyorsunuz.

Bu aşamadan sonra programı nereye kurmak istediğiniz size soracaktır. C sürüsü olduğunu görürsünüz. Bu şekilde kuruluma devam edebilirsiniz. Yükleme yeri seçiminden sonra bilgisayarınıza kurulum başlayarak otomatik olarak kurulumu kendi yaparak kurulumu kapatacaktır.

Prodyna Ön Muhasebe 365 Kurulumu

Masaüstü için Prodyna®_OnMuhasebe365 kısa yol tuşu ile ön muhasene programı çalıştırmaya başlayabilirsiniz. İlk giriş için kullanıcı adı: 1 şifre ise: 1 olarak giriniz. Açıldıktan sonra giriş bilgilerini değiştirebilirsiniz.

İlk kurulum sırasında sizden kullanım için gerekli olan sektör, adres, telefon gibi bilgileri girmenizi isteyecektir. Bu alanları doldurarak program içerisinde görebiliyor ve dolmadan program içerisine giriş yapamıyorsunuz. Başlangıçta ilk bilgileri girmeniz gereklidir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Adem Sakin 6 Mart 2023

    İyi çalışmalar. Bu sürüm ücretsiz yazıyor ama sadece 1 yıl mı ücretsiz yoksa sınırsız mı?

    1. Moderatör 15 Mart 2023

      Selam Adem Bey herhangi bir yıl sınırlaması yoktur. Yıl sınırlamasını programı içerisinde gördünüz mü? Program içerisinde bir yıl kullanılabilir yazısı mı yazmaktadır. Bu tür programlar genelde genel kullanım ücretsiz ama ek modül ve gelişmiş özellikler ücretlidir.