Prodyna Ön Muhasebe Programı

Prodyna ön muhasebe programı ile bilgisayarınızda ön muhasebe işlemlerinizi tutabilirsiniz.

Program içerisinde gelir ve giderleri detaylı olarak raporlama, cari ve stok takibi, alış faturası ve satış faturası kesme, taksitli ve peşin satış girme, kar ve zarar raporlarını detaylı olarak çıkarma, müşteri ekstresi çıkarma gibi işlemleri yapabilir.

Borç ve alacakların takibi, günü geçen ödemeleri, çek ve senet takibi işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 20.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Prodyna Yazılım


Prodyna Ön Muhasebe Programı İndir


Prodyna Ön Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda sıkıştırılmış halden açınız ve içerisinde yer alan kurulum aşamasını onaylayarak kuruluma devam ediniz.

İlk aşamada lisans ve kullanım şartlarını okuyarak, kabul ederek kuruluma devam ediniz. Diğer aşamada ise C sürüsü içerisine programı kurmak için sizden onay isteyecektir.

Prodyna Ön Muhasebe Programı C Sürücüsü Yeri

Eğer kabul eder ve devam ederseniz bu aşamadan sonra direk kuruluma geçerek c sürücüsü içerisine muhasebe programını kurarak kurulumu otomatik olarak yapıp direk olarak kendisi kurulumu bitirecektir.

Prodyna Ön Muhasebe Programı Diğer Kurulum Ekranı

Programı masa üstünden çalıştırabilirsiniz. Deneme sürümü kullanacaklar açılan ekranda deneme sürümü çalış seçimini yaptıklarından deneme sürüme geçiş yapacaktır. Lisansı almak isterseniz de yine bu ekranda veya şifreniz var bu lisans ekranında lisans girme işlemlerini yapabilirsiniz.

Prodyna Ön Muhasebe Programı Lisans Ekranı

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.