Prodyna SQL Muhasebe Programı

Prodyna SQL muhasebe programı ile bilgisayarınızda ileri derece muhasebe işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. İleri derece muhasebe programı olan Prodyna SQL el terminali desteği, iki farklı şube veya birden fazla bilgisayar ile çalışma, barkotlu satış, direk satış, ortalama maliyet hesaplama, cariye risk belirleme, senet basma, teslimat tarihi gelen siparişleri listeleyerek hazırlama gibi işlemleri yapabilir.

ikinci sayfaya fatura devretme, stokların ne kadar tuttuğunu görme, satış olunca ne kadar tutacağını görme, çek ve senet raporlama, SMS modül desteği, terazi sistemine uyum terazi ile satış yapanlar için ideal bir çok muhasebe programında bulunmayan özelliktir.

Tahsilat ve ödeme raporları, resmi ve gayri resmi olan tutma, slip fiş basma, banka işlemlerini detaylı olarak girme, yetkileri gelişmiş özellikleri ile istenilen şekilde atama gibi daha bir çok muhasebe için gerekli özellikleri bulabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 26.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Prodyna Yazılım


Prodyna SQL Muhasebe Programı İndir


Prodyna SQL Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmak için başlatınız. Kurulum ilk aşamasında kuruluma sizden onay vermenizi isteyecektir. Kuruluma onay vererek kuruluma devam ediniz.

Bu işlemden sonra C sürücüsünü içerisine programı kurmak istediğini soran ekranı göreceksiniz.

Prodyna SQL Muhasebe Programı

Onay işleminden sonra kurulum başlayarak diğer kuruluma ekranı otomatik olarak geçerek programı yine otomatik bitirerek masa üstüne kısa yol tuşunu atayacaktır. Oradan başlatabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.