Prodyna Veresiye Programı – Ücretsiz ve Tam Sürüm

Küçük veya ortak ölçekli işletme işletmecisiyseniz bilgisayarınızda veresiye takip etmek istiyor ve tam sürüm tamamen ücretsiz veresiye takip programı arıyorsanız Prodyna tarafından sunulan ve geliştirilen muhasebe programı olan veresiye takip programını kullanabilirsiniz.

Özellikle bakkal ve marketlerin kullanımı kolaylaştıracak olan bu veresiye takip programı ile müşterinizin ne aldığınız, ne kadar ücret olduğunu toplam borcunu önceden ödediğini tarih, tarih ve detaylı rapor olarak alabileceksiniz.

Müşterileriniz diğer bilgilerini girerek müşteriniz hakkında detaylı bilgiyi sahip olacak notlar yazarak satışınızı ona göre gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca müşteri neler aldığını fiyatları ile birlikte ona döküm olarak verebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 4.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Prodyna Yazılım


Prodyna Veresiye Programı – Ücretsiz ve Tam Sürüm İndir


Prodyna Veresiye Programı Bilgisayara Kurulumu

veresiye_takip dosyasını Winzip veya Winrar ile veresiye takip edeceğiniz bilgisayara kurulum başlatmak adını açınız. Açtığınızda klasör içerisinde prodyna-veresiye-programi dosyasını göreceksiniz.

prodyna-veresiye-programi dosyasına çalıştırınız ve çıkan kurulum ekranında Lisans ve Garanti Sözleşmesini okuyarak, kabul ederek kuruluma devam ediniz.

İkinci kurulum ekranında veresiye takip programını nereye kuracağını size soracaktır. C:/ olarak bırakırsanız C sürücünüz içerisine PRODYNA klasörün içerisine programı kuracaktır. İsterseniz değiştirebilirsiniz.

Yer belirtme aşamasından sonra bilgisayarınıza veresiye takip programını kurmaya başlayacak ve bitirecektir. Masa üstü kısa yol ile programı başlatabilir veya Başlat menüsüne giderek veresiye programını başlatabilirsiniz. Kurulum bu şekilde sonlanmıştır. İstediğiniz zaman açarak veresiyenizi artık ücretsiz takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

4 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

 1. Serdar İris 23 Nisan 2021

  Bilgisayar açılıp kapandı. Program içindeki veresiyeler gitti. Yedekleme İnternet erişim şeklinde uzantısı var. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. Moderatör 23 Nisan 2021

   Selam Serdar Bey, iyi ramazanlar bilgisayar kapanarak açılması sırasında veri kaybı yaşamış olabilirsiniz. Sayfada yazılı olan program yazılımcısını arama motorlarında aratarak bilgi almaya çalışabilirsiniz.

 2. Ebubekir Erdal 1 Aralık 2020

  İyi günler programı indiremiyorum. İletişim numarısı var mı?

  1. Moderatör 1 Aralık 2020

   Selam Ebubekir Bey, biraz önce indirme ve kurulumu test ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. İnternet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir. Tekrar indirmeyi deneyiniz.