ProGaleri – Oto Galerileri ve Araç Satıcıları için Muhasebe Programı

ProGaleri, araç satış işlemi yapan oto galeri için Windows işletim sisteminde çalışan muhasebe Türk yazılımcılar tarafından yapılan tamamen Türkçe muhasebe programıdır.

Program ile araçlar menüsünden elinizde şu anda bulunan araç listesini, araç giderlerini, satış taksitlendirme işlemini, pazarlık durumunu, araç raporu, kar ve zarar durumunu görebilir.

Cari hareket girebilir veya cari hareketlerini raporlayabilir, yedek parça stok, sipariş, fatura girişi, satış işlemlerini yapabilir, çek ve senet günlerini girebilir, geçmiş ödenmemiş bakiyelere bakabilir, banka, personel işlemleri ve kasa raporlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


ProGaleri İndir


ProGaleri Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Karşınıza kurulum ekranı çıkacak ve burada size kurulumu nereye yapmanızı isteyen ekranı göreceksiniz. İlgili ekranda seçimleri yaparak en alt tarafta yer alan “Çıkart” menüsüne bastığınızda kurulum bilgisayarınızda başlayacak ve otomatik olarak yazılımın kurulumu kapatılacaktır.

Masa üstü veya kurulum klasörüne giderek programı çalıştırabilirsiniz. Deneme sürüm için kullanıcı adı ve şifresi yoktur. Sadece programı açın ve kullanıcı adı ve şifre girmeden direk giriş yapmanız yeterlidir.

Program deneme sürümünü inceleyerek size göre olduğunu düşünürseniz program içerisinde sınırsız kullanım için lisans ücreti ve diğer programın satın alma bilgilerini bulabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde nasıl kullanacağınıza dair yardım dosyaları ve yardım videoları programı kullanmanızda veya öğrenmenizde size yardımcı olacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.