ProTabldot – Yemek Firmaları için Satış ve Üretim Takip Programı

ProTabldot, yemek ile ilgili iş yerleri veya restoranlar için hazırlanmış yemek üretimi, cari hesap ve üretim ile ilgili işlemlerini girerek takip edebilecekleri bilgisayar yazılımıdır.

Yemek menüsünü kullanarak yemek tanımları, kalori değerlerini ve diğer yemek ile alakalı bilgileri, günlük yemek menü tanımlarını, toplu menü tanımlarını, satın alma raporu, firmanız için gelen teklifleri sevkiyat menüsü ile sevkiyat bilgilerini, stok menüsü ile elinizde olan malzeme ve diğer stok bilgilerini, fatura işlemlerini yapabilir.

Fatura işleyebilir, fatura için çıktı alarak sevkiyat için hazırlık yapabilir, banka işlemleri ile çalıştığınız banka veya bankalardan gelen tutarları raporlayabilir, yeni giriş yapabilir veya düzenleyebilir, çek ve senet işlemlerini yapabilir, kasa menüsünü kullanarak gelir, gider hesapları, personel maaş ve diğer personel maddi işlemlerinizi girebilir, değiştirebilir veya yönetebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 14 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


ProTabldot İndir


ProTabldot Yemek Firmaları İçin Satış ve Üretim Takip Programı Kurulumu

Kurulumu iki basit aşamada gerçekleştirebiliyorsunuz. İlk olarak indirmiş olduğunuz yazılımı takip edeceğiz bilgisayarda kurmak için çalıştırınız.

Yazılım kurulum çalıştığında size programı nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Kurulum yerini değiştirebilir veya o şekilde bırakarak kuruluma devam edebilirsiniz.

Kurulum bitikten sonra masa üstünden veya yazılımı kurulum yaptığınız klasörde çalıştırabilirsiniz. Deneme sürüm olan bu yazılımda diğer yazılımlar gibi deneme sürüm kullanıcı adı ve şifresi yoktur. Programı başlattıktan sonra direk giriş yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.