ProTEP Profesyonel Paket – Ticari Paketler Kobi Çözümleri

ProTEP ile genel amaçlı ticari işlemlerinizin takibini ve muhasebe işlemleriniz takibini yapabilirsiniz.

Kobiler için geliştirilen bu program ile döviz cari hesap takip işlemi, kullanıcı işlemlerini değiştirme, silme işlemi, log kayıtları yani yapılan işlemleri görüntüleme tüm işlemler için geçerlidir bu özellik kim ne yaparsa program log olarak kayıt eder ve siz bu log dosyasından yapılan tüm işlemleri görebilirsiniz.

Karlılık, zarar, gelir ve gider takibi, personel satışları, hangi personel ne kadar kar ettirdiğini, araç ve diğer giderleri, dövizli veya Türk lirası stok takibi, detaylı cari hesap raporu ve çıktı alma.

Cari risk, stok uyarı sistemi, personel fatura analiz etme, çek, senet, banka işlemleri, barkotla stok takibi, seri numarası takip, lot numarası takip, yazar kasadan fiş basma gibi muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


ProTEP Profesyonel Paket İndir


ProTEP Profesyonel Paket Bilgisayar Kurulumu

Programı indirdikten sonra kurulumu başlattığınızda programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Kurulum yerine belirledikten sonra kurulum başlayarak otomatik olarak kurulumu bitirecektir.

ProTEP Profesyonel Paket – Ticari Paketler Kobi Çözümleri Kurulum Yeri Belirleme

Program deneme sürümü için direk giriş yapabilirsiniz. Program içerisinde programın size uygun olduğunu düşünürseniz satın alma ve satın alma işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgiyi bularak yapımcı olan Tila yazılıma nasıl ulaşabileceğinizi program içerisinde görebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.