PWGen – Rastgele Sonsuz Sayı ve Harf Üretme Programı Ücretsiz

PWGen ile rastgele sayı, rakam, büyük ve küçük harf ve rakamlar üretebilir üzerinde kopyalayarak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Programda üretmek istediğiniz rakam, sayı, büyük küçük seçimi, kendiniz yapabiliyorsunuz.

Güvenli şifre oluşturmak için de kullanılabilir. Oluşturmak istediğiniz kelime uzunluğunu Length alanından seçebiliyorsunuz. Length alanını 7 seçerseniz 7 karakter uzunluğunda 55 seçerseniz 55 karakter uzunluğunda sayı, harf ve büyüklü küçüklü oluşturmaktadır. A ile Z harfi harfi arasında küçük a ile z harfiarası ve 0 dan 9 kadar üretirken sonunda sembol kullanarak üretme ve hex karakterinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Kendinizde oluşturabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip hızlı ve sonsuz sayı, rakam, sembol, hex oluşturmak isteyenler için ücretsiz PWGen ihtiyacınızı görecektir. Türkçe dil seçimi, pano seçimi, pano temizleme işlemlerini yapabilirsiniz.

Şifre için güç durumu, profil oluşturma, yükleme, silme üretme üzerine kelime ekleyebilme, parola biçimi belirleme, karakter seti şablonları, hazır karakter set değiştirme, silme ve düzenleme, ana ekranda istenilen karakter seti seçimi, her kullanıcı, profil için ayarları kayıt etme farklı, farklı kullanıcıların çalışması için kullanıcı seçimine göre üretme yapabilme ayarları bir daha tekrar, tekrar başa almadan çalışabilme özelliği, başlat menüsünde gizleme gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Christian Thöing


PWGen İndir


PWGen Çalıştırma

Program rar olarak sıkıştırılmıştır. PWGenPortable.rar dosyasını açarak program içerisinde bulunan PWGenPortable dosyasına dokunarak çalıştırabilirsiniz. Kurulum gerektirmez Portable özelliklidir. İstenilen yere kopyalarak yine kurulumsuz çalışmaktadır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.