PyVakitci

PyVakitci masaüstü bilgisayar için kaynak olarak Diyanet resmi namaz saatlerini alan masaüstü namaz saati gösterme ve namaz saati uyarma PC programıdır. Şehir seçimine göre namaz saatlerini gösteren PyVakitci vaktinden önce sizi uyarır. Vakit geldiğinde 5 farklı namaz için ezan okur.

Cuma selası okuma, bilgisayar açıldığından otomatik olarak açılma, Windows durum çubuğunda görünür ya da görünmez olma, Winamp çalışıyorsa durdurma özelliği gibi özelliklere sahiptir. Program tamamen Türkçe olup Türk yapımı ve ücretsiz full kullanıma sahip olursunuz. Herhangi bir kısıtlama programda yoktur.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 29.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Rahman Yazgan


PyVakitci İndir


PyVakitci Bilgisayara Kurulumu

PyVakitci.rar dosyasını Winrar ile açarak PyVakitci kurulum dosyasını bilgisayarınızda onaylayınız, çalıştırınız. Kurulum sırasında ilk olarak kurulum dile gelecektir. Türkçe olarak bırakarak kuruluma devam ediniz.

PyVakitci Kurulum Sırasında Dil Seçiniz

Dil seçimi arkasından gelen kurulum yerini C:\Program Files (x86)\PyVakitci olarak ya da farklı bir klasöre kurmak için gözat butonuna tıklayarak seçilecek klasörü seçiniz ve kurulum devam ediniz. Kurulum yeri hakkında bilginiz yoksa C:\Program Files (x86)\PyVakitci olarak aynen devam ediniz.

PyVakitci Kurulum Klasörü Seçimi Yapınız

Kurulum yeri seçimi sonrasın masaüstüne kısayol olarak programı atamak istiyorsanız “Masaüstü kısayol oluştur” menüsünü aktif ederek kuruluma devam ediniz. Kurulum yapılacak ve kurulum sonrasın otomatik olarak durum çubuğunuzda program başlayacaktır. Program başladıktan sonra bulunduğunuz şehiri seçmeyi unutmayınız.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.