Quran Auto Reciter – Kuran Okuma ve Namaz Saati Takip – İngilizce

Quran Auto Reciter programı ile bilgisayarınızda kuran okuyabilir, ezan saat takibi ve ezan alarm özelliğini kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu program için Arapça metin ile Kuran arapçası bilenler bilgisayarda Kuran-ı Kerim okuyabilirler.

Program İngilizce olarak çalışmaktadır. Programın kullanımı İngilizce olması, kullanım zorluğu programı eksi özelliklerindedir. Eğer İngilizceniz varsa, Arapça Kuran okumayı biliyorsanız kullanmanızı tavsiye ederiz.

İngilizce ve Arapça Kuran bilginiz yoksa programı kullanmakta zorluk yaşabilirsiniz. Sitede diğer dini programlara bakmanızı öneririz. Sitede birden fazla Kuran-ı Kerim okuma ve namaz takibi bulunmaktadır. Diğer dini programları sitede “Kategori: Dini Programlar” alanından görebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 16.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: SearchTruth


Quran Auto Reciter İndir


Quran Auto Reciter Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız. İlk kurulum aşamasından bilgisayarınızın programa uyumlu olup olmadığını kontrol edecektir. Tek çekirdek 512 MB RAM üzeri çalışmaktadır. Bilgisayarınıza uyumlu olup olmadığını kontrol etmesini bekleyiniz ve sonraki ekranda kuruluma devam ediniz.

Diğer kurulum aşamasında programı nereye kurmak istediğiniz size soracak bekleyecektir, kurulumu C:\Program Files\Quran_AR olarak devam edebilir. Türkçe hatırlayacağınız isim olarak değiştirebilirsiniz. Bu klasörü değiştirmenin programın çalışmasına herhangi bir sakıncası yoktur.

Quran Auto Reciter Bilgisayar Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yeri seçiminden sonra bilgisayarınıza kurulum başlayacaktır. Kurulum tamamen bitmesini bekleyiniz. Bu işlem pek uzun sürmeyecektir.

Quran Auto Reciter Kurulumu Sonlandırma / Bitirme

Son kurulum aşamasındasınız “Finish” butununa dokunarak programın kurulumunu sonlandırarak çalıştırabilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.