QuranCode – Kuran-ı Kerim PC Ücretsiz – Kurulumsuz

QuranCode Türkçe dil de dâhil olmak üzere 35 dilde Kuran-ı Kerim okuma ve Kuran-ı Kerim meal programıdır. Kurulumsuz olarak çalıştırabileceğiniz programda her meal ve Hafız için istediğinizi indirerek kullanabilirsiniz. Programın sade hali sisteminizde az yer kaplar. İndirdiğiniz sureler ve meallere göre boyut artacaktır. Herhangi bir ücreti olmayan bu program istediğiniz kadar sınırlama olmadan indirme yapabilirsiniz.

Farklı Hafız tilavetleri, Arapça ve Türkçe mealleri, cüz, süre ve ayetler içinde kelime aratma,


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 6.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Ali Adams


QuranCode İndir


QuranCode Programını Açma

Qurancode-kuran-i-kerim-pc-ucretsiz-kurulumsuz dosyasını Winrar ya da rar açma programlarından birisini kullanarak açınız.

QuranCode Programını Açma

Klasör içerisinde bulunan QuranCode dosyasını çalıştırdığınız program direk olarak açılacaktır. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı istediğiniz yerde açabilirsiniz. C sürücüsü içerisinde D sürücüsü kullanıyorsanız D sürücüsü içerisinde açtığınız klasör yeri herhangi bir yer olabilir. Açma işleminden sonra program içerisinde bulunan tüm dosyaları aynen bırakınız. Hiç bir klasör içerisinde dosyayı silmeyiniz.

Ayet ve mealleri indirdikten sonra da yine aynı şekilde silmeyiniz. Herhangi bir dosyayı silmeniz durumda QuranCode çalışmayacaktır. İlk yükleme sırasında programın her açılışında kısa süreli bir yükleme aşaması bulunmaktadır. İlk açılışta bu yükleme aşamasını bekleyiniz.

Yükleme aşaması bittiğinde program otomatik olarak açılacaktır. Yükleme indirilen verilerin fazlalığına göre zaman alabilir. Tüm indirmelerin yapıldığı bir durumda dahi yükleme ortalama 2 dakika altında olacaktır.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.