Radyotasyon – Gelişmiş İnternet Üzerinden Radyo Dinleme Programı

Radyotasyon internet üzerinden çevrimiçi olarak radyo dinleme programıdır.

Program içerisinde yüzlerce yerli ve yabancı radyoları bulabilir isterseniz olmayan radyoları elle ekleyebilirsiniz. Her tarz radyoların yer aldığı Radyotasyon ile yüzlerce radyodan istediğinizi açarak dinlemeye başlayınız.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 3.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Fenesoft Yazılım


Radyotasyon İndir


Radyotasyon Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını kurmak için çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz. Kuruluma onay verdikten sonra mavi kurulum ekranı açılacaktır. Devam butonuna basarak kuruluma devam ediniz.

Radyotasyon Bilgisayara Kurulumu

İkinci aşamadan programı sizin nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. İlgili seçimi değiştirerek veya onaylayarak yine kuruluma devam ediniz.

Radyotasyon Kurulum Yeri Onayı

Diğer ekranda ise kısa yol ayarlayarak kuruluma devam ediniz. Bu aşamadan sonra son kurulum aşamasını onayladıktan sonra program kurulacak ve sizden kurulumu bitirmenizi isteyecektir.

Radyotasyon – Gelişmiş İnternet Üzerinden Radyo Dinleme Programı Son Kurulum Görünümü

Program çalıştıktan sonra alt tarafta yer alan menüden simge durumunda küçültme, Windows çalışında direk radyo başlaması, klavye ayarları, son çalan radyoyu tekrar dinleme, favori radyoları listeleme, radyolara ait RDS bilgilerini görüntüleme veya kapama gibi özelliklere açarak kapatabilirsiniz.

Radyo durdurma, radyo adresleri, radyo silme, radyo düzeltme, favori radyoları istediğiniz radyoları seçerek belirleme gibi özellikleri de program içerisinde ana ekranda bulabilmeniz mümkündür. Favori radyolar başta boş çıkarken eklediğiniz her favori radyo listede yer alacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.