Reminder – Bilgisayar için Ücretsiz Alarm Programı

Reminder bilgisayarınızda size uyarmak amacı ile ayarladığınız zamanda alarm vererek size uyaracaktır.

Diyelim bir yere randevu verdiniz ve oyuna daldınız veya camiye namaza gideceksiniz önceden abdest almanız lazım ya da bir arkadaşınızı belli bir saatte aramanız gerekli işte bu durumlarda yardımınıza Reminder alarm programı koşuyor.

Program içerisinde istediğiniz saati ayarlayarak öncesi veya o anda bilgisayarınızda sizin zamanınızın geldiğini Reminder uyarı ile gösterecektir.

Programda 5 farklı uyarma sesi ile uyarı ayarlamanız mümkün horoz, kuş ve diğer seslerden istediğinizi seçebiliyor ve program içerisinde ses kaydını dinleyebiliyorsunuz. Hatırlatıcı da program içerisinde bulunmaktadır. Hatırlatıcı ile tekrar, tekrar hatırlama yapabilirsiniz. Her hatırlarının süresini seçebilir ses kaydını istediğinizi seçerek ona göre programın size hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Program içerisinde sesli uyarı yanı sıra görsel uyarılardan ekranı kilitle, uykuya geç, bilgisayarı yeniden başlat veya sistemi kapat uyarları da mevcuttur. Hangisini isterseniz ayarlamak size kalmış sağlam olsun derseniz sistemi kapat kullanabilirsiniz. Zaman gelince sisteminizi siz isteseniz de istemeseniz de kapatacaktır. Bu şekilde zorunlu uyarıya, yaptırıma bilgisayar için zorlama işlemi yapabilirsiniz.

Bir işe dalıyor ve zamanında nasıl geçtiğini unutuyorsanız size bir alarm ve uyarıcı lazımsa bilgisayarınızda Reminder kurun ve ücretsiz olarak bilgisayarınızda kullanın.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 4.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Datakent Yazılım


Reminder İndir


Reminder Bilgisayarda Nasıl Çalıştırılır?

Program İngilizce isim ama yapımcı bir Türk ve tamamen Türkçe bir program. Program indiriniz ve indirme sonrasında sadece sıkıştırılmış dosyayı açarak bilgisayarınız içerisinde yer alan tek dosyayı çalıştırmaz yeterli. Kurulum gerektirmeyen bir program. Programı ayrıca tek exe dosyasını alarak istediğiniz bilgisayarda yine çalıştıra bilirsiniz. İş yerinden veya evde her iki bilgisayarınızda da programı kullanabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.