RTSoft Kuran-ı Kerim Öğretim Programı

Bilgisayar için ücretsiz kuran-ı Kerim öğrenme programıdır. Kuran-ı Kerim öğretimi program içeriğinde Kuran harfleri, mahreçler, duraklar ve sureler verilmiştir. Ders, ders Kuran-ı Kerim öğrenme sayfasını açarak öğremeye başlıyorsunuz.

Programın ilk açılışından Kuran ile sure ile başlıyor ve sureyi okuyor. Sayfa ileri yaparak derslere geçebiliyorsunuz.

Ders, ders öğrenmemizi öneririz. Başlık ve ders seçimi yaparak öğrendiğiniz bir desten sonra diğer dersi seçebilirsiniz. Önceden Kuran-ı Kerimi biliyor ama yarım kaldıysa dersten kendinize uygun olanı seçerek o dersten sonra ki derslere devam edebilirsiniz.

RTSoft Kuran-ı Kerim Öğretim Programı Başlık ve Ders Seçimi

Program tamamen Türkçe olarak yapılmıştır. İsterseniz program içerisinde sağ menüden dili İngilizce olarak değiştirebiliyor, sayfayı yazdırabiliyorsunuz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 9.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: RTSoft


RTSoft Kuran-ı Kerim Öğretim Programı İndir


RTSoft Kuran-ı Kerim Öğretim Programı Açma

Rar dosyasını açarak klasör içerisinde bulunan rtsoft-kuran-i-kerim-ogretimi.exe dosyasını çalıştırmanız yeterlidir. Kuruluma gerek yoktur. Direk olarak exe dosyasından çalıştırabilirsiniz. Başlangıçta birkaç dosya uyarı verirse kapatarak programı yönetici olarak başlatınız. Bu şekilde açılacaktır. Bu işlemi başlarda uyarı alırsanız yapınız, bazı Windows işletim sisteminde başlarda bazı dosyaların olmadığına dair uyarı veriyor siz yönetici olarak başlattığınızda düzelecektir.

Başka bir bilgisayara sadece exe dosyasını taşıyarak yine kurulum olmadan çalıştırabilirsiniz. Diğer bilgisayarda yine üst tarafta ki işlemleri başlangıçta açılması uyarıları ile karşılaşırsanız yapınız.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.