Sahanlar POS Takip - POS İşlemlerini Takip Etme Programı

Şahanlar POS Takip – POS İşlemlerini Takip Etme Programı

Şahanlar POS takip programı ile POS cihazınızdan geçilen işlemleri bilgisayarınızda takip edebilirsiniz.

Pos hesabınızın bulunduğu bankaların, tek çekim tutarı ve taksit tutarlarını, kesinti oranlarını, hangi taksitle ne kadar taksit yapıldığını mesela 9 taksitte kaç işlem yapılmış, tek çekimde kaç işlem yapılmış gibi işlemleri, hesaba geçiş tarihlerini takip edebilirsiniz. POS takip programı sayesinde nakit akışlarınızı kontrol altına alabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 5.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Şahanlar Mühendislik


Şahanlar POS Takip İndir


Şahanlar POS Takip Bilgisayara Kurulumu

Rarlı olan dosyayı bilgisayarınızda sıkıştırma, açma programlarından birisi ile Winrar olabilir açarak possetup klasörü içerisinde setup dosyasına dokununuz ve kurulumu onaylayınız.

Şahanlar POS Takip Bilgisayara Kurulum Başlangıcı
Şahanlar POS Takip Bilgisayara Kurulum Başlangıcı

Kurulum onayından sonra kısa bir süre kurulum dosyalarını bilgisayarınıza atarak diğer kurulum ekranında yine programın kurulumuna devam etmeniz için kurulum ekranı gelecek. Bu kurulum ekranında da ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

Son kurulum aşamasına geldiğinizde üst resimde gözüktüğü gibi size kurulum bilgilendirmesi yapacaktır. Kurulum yeri, bilgisayar kullanıcısı gibi bu kurulum ekranında “Install” butonuna kurulum sayfasına dokuduğunuzda kurulum son işlemi yapılarak program çalışacaktır.

Kurulumu bitirdikten sonra sizden şirket veya kullanıcı bilgilerini bir sefere mahsus girmenizi isteyecektir. Bilgileri girdikten sonra ilk kez deneme sürümü için şifre belirlemenizi isteyen ekran ile karşılaşacaksınız.

Şahanlar POS Takip Programı Şifre Belirleme Ekranı
Şahanlar POS Takip Programı Şifre Belirleme Ekranı

Şifre belirleme ekranında ilk kutuya belirlemek istediğiniz şifreyi ve hemen altına şifrenizi tekrar yazarak onaylayınız. Unutmayınız bu şifre açılışta size sorulacak şifredir. Şifreyi unutmamak için bir yere not almanızı tavsiye ederiz.

Şifrenizi başarılı bir şekilde girdiğinizde POS cihaz bilgilerinizi girmenizi sizden isteyecektir. Bu işlemleri programın düzgün şekilde işlemesi için doğru bir şekilde girdiğinize emin olmalısınız. POS girişleri için açılan pencerede açıklamaları ve programcının yapmış olduğu videoları izleyerek nasıl yapacağınız hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şahanlar POS Takip Lisans ve Satın Alma İşlemleri

Programın size uygun olduğunu düşünürseniz, program içerisinde satın alma bilgilerini ve yapımcısı olan Şahanlar Mühendislik iletişim bilgilerini program “Lisans” menüsünde görebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.