Sahra Market ve Stok Takip Programı

Sahra Soft tarafından yazılan marketler için iş ve stokta takip programının deneme sürümüdür.

Müşteri takibi, satış işlemleri, stok giriş, çıkış ve stok düzenleme işlemini, barkot veya barkotsuz ürün işlemlerini, müşteriye SMS gönderme işleminizi, kasiyer ve diğer personel kullanıcı yetkilendirme işleminizi, veresiye tutma işleminizi, günlük, haftalık ve aylık kar, zarar ve diğer raporların detaylarına ulaşabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Sahra Soft


Sahra Market ve Stok Takip Programı İndir


Sahra Market ve Stok Takip Programı Kurulumu

İndirdiğiniz SahraSoft_Stok_Takip_Programi.exe dosyasını bilgisayarınızda kurulum için çalıştırınız. İlk kurulum ekranında kuruluma giriş yaptığınız ver ilerlemeniz gerektiğini söyleyen ekran ile karşılacaksınız. Kuruluma “İleri” butonuna dokunarak devam ediniz.

Sahra Market ve Stok Takip Programı Kurulumu İlk Kurrulum

İkinci kurulum ekranında lisansı sözleşmesi karşınıza çıkacaktır. Lisans sözleşmesini inceleyerek kuruluma devam ediniz. Üçüncü kurulum aşamasında ise bu takip ve stok programını nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılşarısınız, kurulum ekranında kurulum yeri seçiminizi yaparak kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

Sahra Market ve Stok Takip Programı Kurulum Yeri

Sonra ekranda ise size başlat menüsü için kısa yol ayarlamasını ve masa üstü kısa yol seçimlerini yaparak ilerleyen ekranda kurulumu başlatmanızı isteyecektir. Kurulumu başlattıktan sonra bilgisayarınıza kurulum yapılarak programı başlatmasını isteyebilirsiniz.

Sahra Market ve Stok Takip Programı Kurulumu Son
Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.