Sahra Ön Muhasebe Programı

Sahra ön muhasebe programı ile bilgisayarınızda küçük veya orta ölçekli işletme iseniz ön muhasebe işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Bu ön muhasebe programı ile stok, hızlı satış, fiyat görme ve teklif hazırlama, iade işlemi, toptancı muhasebe işlemleri, barkoda yazdırma gibi ön muhasebe için gerekli olan işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Sahra Soft


Sav Ön Muhasebe Programı İndir


Sav Ön Muhasebe Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk aşamalarda kullanım sözleşmesini kabul ediyor ve kuruluma onay veriyorsunuz.

Sahra Ön Muhasebe Programı Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum ekranında ise programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Burası için C:SahraSoft olarak C sürücüsüne direk olarak kurabilir veya Gözat butonuna basarak kurulum yerini değiştirerek kurulum yerini onaylayabilirsiniz.

Sav Ön Muhasebe Programı Kurulumu Kısa Yol Seçimi

Kurulum yeri onayından sonra başlat menüsü adını seçmenizi isteyecektir. Yine burasını SahraSoft olarak bırakarak kuruluma devam edebilir veya değiştirebilirsiniz bu seçenekte size kalmıştır. Son ayarlamada ise kısa yolları size soracaktır. Kısa yol olarak nereden çalıştırmak istiyorsanız seçiminizi yapınız ve kurulumu bilgisayarınız için başlatınız.

Başlangıçta size kullanıcı adı ve şifre girmenizi isteyecektir. Siz burada hiçbir yere dokunmadan yaklaşık olarak 5 saniye kadar beklediğinizde ön muhasebe programının deneme sürümü direk olarak açılacaktır. Kullanıcı adı ve şifre girmenize başlangıçta gerek yoktur.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.