Saysa Ticari Set Muhasebe ve Barkod Sistemi – Ücretsiz Tam Sürüm

Ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetine sunulan Saysa Soft Ticari Set, ön muhasebe ve entegre çalışan hızlı sistemi ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirildi. Tüm modülleri herhangi kısıtlama olmadan tam sürüm olarak kullanılan Saysa Soft Ticari Set, muhasebe bilgisi gerekmeksizin, bir işletmede yapılması gereken tüm işlem ihtiyaçlarına kolay kullanımıyla cevap veriyor.

Program ön muhasebe tarafında, Stok, Kasa, Cari, Banka, Çek-Senet, Fatura, Giderler, İşlem Takibi, Raporlar ana modüllerinden oluşmaktadır. Program ayrıca stok tanımı, stok envanteri, en az satılan stok listesi, en çok satılan stok listesi, kritik stok seviyesi, toplu fiyat güncelleme gibi stok özellikleri ile birlikte öne çıkan özellikler olarak birden çok kullanıcı hesabı açma ve kullanıcılara işlem yetkisi tanımlama yapılmaktadır. Barkot ve terazi kodu üretme, hatırlatıcı bilgi balonları ile uyarma, yazıcı tanımları, barkot etiketi tasarımı, güncel döviz kurları, kilitle ve çık ekranı, otomatik gider tanımları, gelişmiş raporlama sistemi, otomatik kayıt gibi özelliklere sahiptir.

Ayrıca, hızlı satış işlemlerinde, barkot sistemiyle hızlı ve doğru ürün satışı, fiyat gör ekranı, bekleme listesi, satıştan iade, 2 farklı satış fiyatıyla satış yapabilir. Yüzde ve tutar bazında indirim, detaylı satış ekranı, KDV dâhil-hariç satış yapma, hızlı satış bandı oluşturma, bilgi fişi ve satış fişi yazdırma, gizli pencereden ürünün alış fiyatını görebilir. Nakit, kredi kartı, veresiye ve çoklu ödeme ile satış yapma, yapılan satışları günlük ve tarihe göre kolayca takip etme imkânlarını program içerisinde bulabilirsiniz.

Saysa Soft Ticari Set, müşterinizi güvende hissettirmek, hatalı işlemleri engellemek, uzun hesap işlemlerinin önüne geçmek ve işlem karmaşasını bitirmek için işletmenizdeki
en iyi yardımcınız olacaktır.Saysa Soft Ticari Set bilgisayarınızda, yüksek güvenlik teknolojisi ile gelişmiş en iyi veritabanı sistemini kullanarak, internet bağlantısı gerektirmeden,
yüksek hızda ve düşük sistem gereksinimi ile çalışır. Satış yapan her işletme, güvenle ve tüm özellikleri ücretsiz olarak Saysa Ticari Set Programını kullanabilir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 50 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Saysa Soft


Saysa Ticari Set Muhasebe ve Barkod Sistemi İndir


Saysa Ticari Set Muhasebe ve Barkod Sistemi Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını Winrar ile açarak kurulum dosyasını kurmak için onay veriniz. Üçüncü kurulum alanından programı nereye kurmak istediğiniz soran ekranla karışılacaksınız. Kurulum yerini C:\SaysaSoft\TicariSet olarak devam edebilir veya değiştirebilirsiniz.

Saysa Ticari Set Muhasebe ve Barkod Sistemi Kurulum Yeri Seçimi

Diğer kurulum ekranında programı başlatmak için kısa yol oluşturmak istediğiniz alanları seçerek kuruluma devam ediniz.

Saysa Ticari Set Muhasebe ve Barkod Sistemi – Ücretsiz Tam Sürüm Yükle
Saysa Ticari Set Muhasebe ve Barkod Sistemi – Ücretsiz Tam Sürüm Giriş Şifresi

Son kurulum ekranından programın kurulamasını bekleyerek kurulum bitiriniz. Programda firma bilgilerinizi girdikten sonra açılış şifresi 12345 olarak giriş yapınız. Şifreyi daha sonra değiştirmeyi unutmayınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.