Şenkom Nakliye Programı

Şenkom nakliye programı, Şenkom Yazılım tarafından yurtiçi nakliye işlemi yapanlar için hazırlanmış olan cari işlemleri ve muhasebe işlerini Windows ortamında girerek işini takip etmeleri için yazılmış nakliye programıdır.

Programın içerisinde cari işlem kaydı girişleri, alıcı, araç bilgileri girme, maliyet, çek ve senet işlemleri, gider ve harcanan yakıtın takip modülü, kiralık araç takip modülü, faaliyet raporu gibi işlemleri program içerisinde yapabilir bilgisayarınızda kayıt altına alarak saklayabilirsiniz.

Program deneme sürüm programdır. Programın size göre olduğunu düşünürseniz program içerisinde lisans ücretini görebilir, yapımcı iletişim bilgilerini program içerisinde bularak yapımcı ile görüşebilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 19.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Şenkom Yazılım


Şenkom Nakliye Programı İndir


Şenkom Nakliye Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açınız ve klasör içerisinde yer alan setup dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız.

ilk kurulumda kısa bir kurulum yaparak kurulum girişine gidecektir. Kurulum giriş ekranında firma bilgilerinizi kısaca sizden isteyecektir. Firma bilgilerinizi giriniz ve ileri butonuna dokununuz.

Şenkom Nakliye Kurulumu Firma Bilgilerini Girme

Firma bilgileriniz girdikten sonra kurulumu başlatmanız için onay ekranı gelecektir. Onay için “Yükle” butonuna dokunarak kurulumu başlatınız ve

Şenkom Nakliye Kurulum Onayı

Programı kurduktan sonra SenkomNakliye klasörü içerisinde yer alan yardım alanından programı nasıl detaylı olarak kullanabileceğinizin bilgisi bulunmaktadır. Yardım klasörü içerisinde index dosyasını çalıştırdığınızda kullanımı hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.