Seyhan Project Ön Muhasebe – Full Türkçe – Ücretsiz – Açık Kaynak Kodlu

Seyhan Project Ön muhasebe program açık kaynak kodlu tamamen ücretsiz ve Türk yapımcılar tarafından geliştirilen yazılımıdır, Java JDK 1.6 üzerinden çalışmaktadır.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ön muhasebe işlemlerini basit bir şekilde ücretsiz olarak tutmaları için hazırlanmıştır.

İçerisinde yer alan modüller stok, stok giriş ve çıkışları, alarm stok, cari, cari hesap detayları, gelir gider raporlama işlemleri, kasa, kasa hareketleri, her banka işlemlerini ayrı, ayrı görme, çek, sipariş, sipariş iptali, fatura hazırlama, fatura düzeltme veya irsaliye işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 74.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Seyhan Project


Seyhan Project Ön Muhasebe İndir


Seyhan Project Ön Muhasebe Kurulumu

Bu muhasebe programından kurulum dosyası yoktur. Yani kuruluma gerek yoktur. Alt tarafta verilen işlemleri yapmanız yeterlidir. Kurulumdan daha basit olacaktır.

Bu muhasebe programı Java JDK 1.6 üzerinden çalıştığı için bilgisayarınıza Java JDK 1.6 kurmalısınız. Kurma işleminden sonra veya bilgisayarınızda kurulu ise indirmiş olduğunuz rarlı dosyayı açarak klasör içerisinde yer alan start.bat ve start.sh dosyasını çalıştırınız.

Tarayıcınızda herhangi bir tarayıcı olabilir localhost:9000 yazarak gelen kullanıcı adı ve parola alanına kullanıcı: super şifre: 1234 olarak giriş yapınız. Bu şekilde kurulum gerektirmeden çalıştırabilirsiniz.

Chrome, Firefox, Safari, Yandex ve İnternet Explorer tarayıcılarından uyumlu olarak çalışır. Hangi internet tarayıcısını kullanıyor ve daha iyi biliyorsanız o internet tarayıcısını kullanabilirsiniz. Ayrıca başka bir tarayıcı yüklemenize gerek yoktur.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Abdullah Bayraktar 12 Şubat 2022

    Kaynak kodları içerisinde mevcut dimi?

    1. Moderatör 12 Şubat 2022

      Selam Abdullah Bey, sorunuz açık kaynak kod ile alakalı ise github seyhanp arması yaparak programın tüm kaynak kodları bulabilirsiniz.