SiberUs Türkçe Sözlük

SiberUs Türkçe sözlük ile 65.00 yakın kelimenin Türkçe anlamlarını bulabileceğiniz tamamen Türkçe olarak hazırlanmış, kolay kullanıma sahip ücretsiz Türkçe anlam sözlüğüdür. Tüm Windows işletim sisteminde çalışmaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: SiberUs


SiberUs Türkçe Sözlük İndir


SiberUs Türkçe Sözlük Kurulumu

Siteden indirdiğiniz kurulum dosyasını Winrar kullanarak açınız. Klasör içerisinde bulunan trsozluk_kur.exe dosyasını üzerinde dokunarak kurulumuna onay veriniz ve ilk kurulum aşamasını geçiniz.

Diğer kurulum ekranında sözlüğü bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılaşacaksınız. Burası için C:\SiberUs\TurkceSozluk olarak devam edebilir ya da farkı bir yere kurmak için ekranda gözat menüsüne dokunarak kurmak istediğiniz yeri seçebilirsiniz. Kurulum yerini seçmede özgürsünüz. Kurulum yeri değiştirmesinin programın çalışmasına hiç bir sakıncası yoktur.

SiberUs Türkçe Sözlük Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum yeri seçiminden sonra programı başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmek istediğiniz soran ekranı göreceksiniz.

SiberUs Türkçe Sözlük Başlat Menüsü İsimlendirme

Burası için Siberus olarak devam edebilir ya da farklı bir isimle devam edebilirsiniz. İsim değiştirmenin de programın çalışmasına herhangi bir sorunu olmamaktadır. Özgürce istediğiniz ismi girebilirsiniz.

SiberUs Türkçe Sözlük Kurulumu

Son kurulum aşamasında sadece kur butonuna basarak kurulum yapmasını bekleyiniz. Kurulum bittikten sonra SiberUs sözlüğü masaüstü kısayol ile başlat menüsü ile ya da kurulum yerine giderek çalıştırabilir sözlüğü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.