Site Engelleme Programları Ücretsiz ve Full Öneriler

İnternetin birçok nimetlerinin yanında tabi ki zararları da bir o kadar vardır.

Özellikle aileler için internet eğer takip edilmez veya önem alınmaz ise çocukların ahlak yapısında ve kişilik bozukluğuna kadar birçok olumsuz yönde etkileri vardır.

Gerek ahlaksız siteler olsun, gerek psikolojik yapıyı bozan siteler olsun bu söylediğimiz sosyal ağ içinde geçerli çocuklarımıza internet olumsuz yönde etkilemektedir. Bu durumda yapmamız gereken ise çocukları takip etmeli veya bu içeriklerden onları korumamız gerekmektedir.

Site içerisinde sizler için birçok eğitim programı sunmaktayız. Bu sebepten dolayı yine bir eğitim programı sayılacak olan site engelleme ve zararlı içerikten korunma programı sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Eğer çocuğunuzu belli bir sitelere sürekli olarak giriyor sosyal ağlar veya diğer sizin gördüğünüz internet siteler, bu siteleri engelleyerek çocuğunuzun siz bilgisayarınızda başında olmasanız dahi engelleyerek girmemesi sağlayabilirsiniz.

Bu programların genel ismi site engelleme programlarıdır. Bu listede vereceğimiz programlar tamamen ücretsiz olup, sadece bir kaç tuş ile istenilen siteleri engelleyebilir hatta zararlı bir siteyi yararlı bir siteye yönlendirebilirsiniz. İşte bu programlar.


Kaspersky Safe Kids – Çocuklar için Ücretsiz PC Engelleme Resimli Anlatım Ebeveyn Kontrolü


Temiz Net – Ücretsiz Belediyeden Ahlaksız Edepsiz Siteleri Engelleme Programı


Efe GirilmeZ – Siteleri Engelleme Programı Full ve Türkçe


Zubaroğlu Site Engelleyici Programı – Ücretsiz Tam Sürüm Site Engelleme İşlemi


Bu listede verilen programlar manüel elle ile girilen siteleri etkili bir şekilde engellemektedir. Siz eğer manüel olarak uğraşmak istemiyor ve binlerce site var hepsini nasıl yazarım nasıl hepsini bilemem diyorsanız bu sefer size “Ebeveyn Kontrol Çocuk Koruma Programları İndir” sayfasını incelemenizi tavsiye ederiz. Burada genel koruma, kelime olarak koruma ve girilen siteleri izleme gibi birçok özelliklere sahip programlar bulunmaktadır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.