Sklad – Ücretsiz Ama İngilizce Muhasebe Programı

Sklad basit kullanıma sahip sınırsız sayıda işlem yapabileceğiniz küçük işletmeler için muhasebe programıdır.

Sklad Tamamen İngilizce olarak kullanmak zorundasınız ne yazık ki Türkçe dil seçimi yok. Menüleri kullanımı kolay büyük ve bilgisayar terimi bilenler İngilizce olsa rahatlıkla kullanabilirler.

Sklad programı ile stok giriş ve çıkışı yapabilir, stok düzeltebilir, elinizde bulunan mallın listesini çıkarabilir, döviz kurlarını görebilir, banka işlemlerinizi yapabilir, haftalık veya günlük rapor çıkarabilir, barkot numarası, ürün adı veya cinsi ile giriş ve çıkış yapabilirsiniz.

Başta da söylediğimiz gibi ücretsiz ama İngilizce bu muhasebe programını kullandıkça alışacaksınız bu sebepten dolayı ücretsiz tam sürüm ve kısıtlamadan olmadan küçük işletmelere bakkal gibi önerdiğimiz muhasebe programıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Vladovsoft


Sklad İndir


Sklad Bilgisayara Kurulumu

Ücretsiz muhasebe programını kullanmak istediğiniz bilgisayarda kuruluma başlayınız. Dil seçimi çıkacaktır. İngilizce dil seçimini tercihken kuruluma devam ediniz.

Sklad – Ücretsiz Ama İngilizce Muhasebe Programı Dil Seçim Kurulum Ekranı

Masaüstü ve başlat menüsüne kısa yol oluşturmak istediğiniz soracaktır. İlgili seçimlerden istediğiniz seçerek kuruluma devam ediniz.

Sklad Ücretsiz Muhasebe Yazılımı Kısa Yol Ayarlaması Ekranı

Kısa yol seçiminden sonra bilgisayarınıza kurulumu yaparak bitirmenizi isteyecektir. Kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum da ilk başlangıçta size bazı bilgileri yani firma adı ve diğer bilgileri girmenizi ister bu bilgileri program içerisinde kullanıldığında doğru bir şekilde girmenizi tavsiye ederiz.

İlk girişte kullanıcı adı ve şifre ilk girmiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ne yazarsanız diğer girişler için de aynı kullanıcı adı ve şifreyi girmelisiniz. İlk girişte yazdığınız kullanıcı adı ve şifreyi unutmayınız.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.