Sklad – Ücretsiz Vasat Muhasebe Programı

Sklad, Windows işletim sisteminizde kullanabileceğiniz ücretsiz fakat vasat bir muhasebe programıdır.

Sklad İngilizce olarak çalışmaktadır. Türkçe dil seçimini ne yazık ki yok. Vasat bir program olması sebebiyle sadece yapabileceğiniz işlemler ise ürün girişi yapma, barkotlu ürün girişi ve çıkışı, satış analizi, ürün stok düzeltme ve çıkışı yapma.

Banka ödemelerini tutma, fatura kesme, ay, ay veya yıllara göre satış analizi çıkarma, yedek alma, yedekten geri yükleme gibi özelliklere sahiptir. Bu muhasebe programını basit muhasebe işlemlerini yapmak isteyenlere önermekteyiz.

Satış raporu ve stok giriş ve çıkışlarınızı kolaylıkla kullanabilir veya raporlayabilirsiniz. Sklad pek güncellemediğinden yıllardır hep aynı özelliklere sahip, hiçbir gelişme yok. Neden bu muhasebe programını verdiniz sorusunuz cevabı ise ücretsiz muhasebe programı arayanlar için alternatif bir program olacağını düşündüğümüzde sizlere sunduk.

Basit ama vasat muhasebe işlemlerini yapmak isteyenler ücretsiz olarak bilgisayarına indirerek kullanabilirler.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Sklad


Sklad İndir


Sklad Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Programın başlangıcında kurulum için sizden onay isteyecek ve programı nereye kurmak istediğinizi size soracaktır. Kurulum yerini “C:\Program Files\Vladovsoft\Sklad” olarak bırakarak kuruluma devam edebilir veya başka bir sürücüye ya da farklı yere kurabilirsiniz.

Sklad Login (Giriş) Ekranı

Giriş için ilk başlarda firmanızın bilgilerini girerek login alanına kullanıcı adı admin şifre admin olarak giriş yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

İndir Player - Editör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme Sitesi.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.