TacirSoft Ticari Otomasyon Programı

TacirSoft Ticari Otomasyon programı ile ticari işlemlerinizi bilgisayar ortamında girebilirsiniz.

Ticari işlemlerden cari işlemler menüsü ile cari kartları, cari hareketleri, cari hesap analizi, personel ve taksitler ödenmiş, ödenmemiş taksit işlemlerinizi, stok işlemleri ile stok girişi, stok çıkışı ve stok güncelleme işlemlerini yapabilir.

Alış ve satış menüsünden alış satış liste, perakende satış işlemlerini, mali işlemler menüsünden banka, kasa, senet, çek ve pos işlemlerini, fatura menüsünden sipariş hazırlama, teklif hazırlama işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 26 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: İdem Soft


TacirSoft Ticari Otomasyon Programı İndir


TacirSoft Ticari Otomasyon Programı Bilgisayara Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk kurulum aşamasından basit ve kısa kurulum bilgilerini gelecektir. Bu kurulum aşamasını geçerek ikinci kurulum aşamasında lisan sözleşmesini okuyarak kuruluma devam ediniz.

TacirSoft Ticari Otomasyon Programı Bilgisayara Kurulum Yeri Seçim Ekranıdır

Programı size nereye sormak istediğini soran ekranda burasını C:IndemSoftTacirSoft olarak devam edebilir veya kurulum yeri seçim ekranında “Hedefi Bul” butonunu kullanarak bilgisayarda seçtiğiniz yere deneme sürümü kurabilirsiniz. Yer seçiminizden sonra ki kurulum ekranında ise başlat menüsünden hangi ad ile çağırmak istediğiniz size soracaktır. Burası içinde TacirSoft Ticari Otomasyon Programı olarak bırakabilir veya değiştirebilirsiniz.

Son kurulum aşamasına geldiğinizde ayarlamaların bittiği ve kuruluma onay vereceğiniz ekran karşınıza gelecektir. Kurulumu onaylayınız, kurulum bitmesini bekleyiniz ve programı çalıştırınız.

TacirSoft Ticari Otomasyon Programı Kurulum Hazırlandı Ekranıdır

Program girişinde deneme sürüm olduğundan sizden deneme sürüm kullanıcı adı ve şifresini isteyecektir. Bu kullanıcı adı ve şifresi deneme sürüm için değiştirmeden otomatik gelmektedir.

TacirSoft Ticari Otomasyon DEMO Giriş Ekranı

Bilginiz olması için kullanıcı adı: ADMIN büyük harf ile ve admin de bulunan i Harfi büyük I yani İngilizcede i büyük I, şifre ise sadece 1 girmeniz yeterlidir.

Deneme sürümü bu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Deneme sürüm kullanıcıları program içerisinde ayrıca yardım dosyaları ve yapımcı tarafından uzaktan yardım özelliği de eklenmiştir. Bu özellikleri kullanarak program hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Programın size uygun olduğunu düşünür ve lisansı satın almak isterseniz program içerisinde bulunan İletişim menüsü ve Lisans satın alma menüsünü kullanarak lisans satın alma işlemlerini bulabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.