TCP – Tercüme Yapan İşyerleri için Muhasebe Programı

TCP, tercüme işlemleri yapan iş yerleri için hazırlanmış hesaplarını takip edebilecekleri muhasebe programıdır.

Bilgisayarınızda çeviri ofisi menüsü kullanarak tercüme dosyaları, prim hesaplama, tercüme dosya raporu, stok menüsü kullanarak stok kartları, stok hareketleri, stok hareket raporları, cari menüsünü kullanarak cari kart, cari hareket, virman işlemleriniz yapabilir.

Fatura menüsü kullanarak fatura, fatura satış raporu çıkarabilir, fatura girişi ve fatura düzeltme, açık faturalar raporu çıkartma, çek ve senet menüsünü kullanarak çek ve senet işlemlerini, banka menüsünü kullanarak banka işlemleri ve raporlarını, personel ve kasa menülerinden ise personel maaş, avans ve diğer işlemleri yapabilir, kasa gider gelir takibini girerek bunları raporlayabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 15.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


TCP İndir


TCP Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda açarak tek aşamada programı kurabiliyorsunuz. Açtığını dosya üzerinde “Çıkart” butonuna basarak bilgisayara kurulumu yapmayı bekleyiniz.

Kurulum bitiminde masa üstünde programın kısa yol simgesini göreceksiniz programı oradan başlayabilirsiniz. Kurulum başlangıcında program için kurulum yerini de değiştirebilirsiniz.

Bu program Tila yazılım tarafından sunulan deneme sürümü program olup kısıtlama içmektedir. Deneme sürüm için sadece program açıldıktan sonra onay vererek programı girmeniz yeterli olacaktır. Kullanıcı adı ve şifre girmenize gerek yoktur. Program içerisinde programın lisansını nasıl alabileceğinizi ve sınırsız olarak kullanabilmeniz için neler gerektiğini detaylarını bulabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.