Tekir Ticari Otomasyon – ÜCRETSİZ

Tekir Ticari Otomasyon, Windows işletim sisteminizde kullanabileceğinizi ücretsiz muhasebe programıdır.

Açık kaynak kodlu olan bu muhasebe programı ile alı faturası, alış irsaliyesi, depo sevk irsaliyesi, cari mutabakat, döviz işlemlerini yapabilir.

Ayrıca irsaliye alış ve satış faturaları, perakende satış faturası, hesap hareketleri, tahsilat işlemleri, cari durum raporu, cari hesap ekstresi, çek giriş bordosu, cari banka transferi, adet, kilo, metre ve diğer birim tanımları, iade faturaları, tediye işlemleri, çek, senet ve banka işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip açık kaynak kodlu ticari otomasyon programı arayanlara Tekir muhasebe programını tavsiye ederiz. Programı kullandıkça kolay ve gelişmiş özelliklere sahip olduğunu göreceksiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 32.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Özgür Yazılım A.Ş.


Tekir Ticari Otomasyon İndir


Tekir Ticari Otomasyon Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasının Winzip ile bilgisayarınızda ilk olarak açınız. Kurulum için klasör içerisinde detaylı olarak kurulum kılavuzu bulabileceksiniz. Bu kılavuzu okuyarak bilgisayarınızda uygulayınız.

Bunlar sırası ile veritabanı kurulumu, Windows için gerekli olan diğer programların kurulumu ve mail ayarları gibi kurulumlardın tüm bunların detayları kurulum dosyası içerisinde yer almaktadır.

Muhasebe programının içerisinde yer alan kurulum kılavuzunu dikkatli bir şekilde okuduğunuzda amatör bir kullanıcı dahi rahatlıkla kurabileceği şekilde anlatılmıştır. Kurulum sırasında eğer sorun yaşarsanız bu sayfadan yaşadığınız sorunu veya sorularını bildirerek kurulum için yardım da isteyebilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.