Terkon Kasa Defteri – Ücretsiz Kasa Giriş Çıkış Programı Tam Sürüm

Terkon Kasa Defteri yazılımı Windows işletim sistemlerinin tümünde Windows 10 da dâhil kullanabileceğiniz tam sürüm, sınırsız kasa giriş çıkışlarını girebileceğiniz ve takip edebileceğiniz kasa giriş ve çıkış yapma takip etme programıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 2.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Terkon Teknoloji


Terkon Kasa Defteri İndir


Terkon Kasa Defteri Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kasa defteri kurulum dosyası bilgisayarınızda çalıştırınız. Kasa defteri programının ilk kurulum ekranında hoş geldiniz ekranı ile karışılacaksınız bu ekrandan ileri basarak kuruluma devam ediniz.

İkinci kurulum ekranında ise kullanım koşulların yer aldığın sayfayı göreceksiniz. Kullanım koşullarını kabul ederek kuruluma devam ediniz.

Yazılımı açarken Kullanıcı Şifresi = exa olduğunu size söyleyecektir. Kullanıcı şifresini not alarak kullanıma devam ediniz. Daha sonra şifreyi siz istediğiniz şifre ile değiştirebilirsiniz.

Terkon Kasa Defteri Profesyonel Giriş Ekranı

Diğer kurulum ekranında bilgisayarınıza nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. C:TERKONKasa olarak devam edebilir veya kurulumu başka bir yere yapabilirsiniz.

Terkon Kasa Defteri Kurulum Yeri Belirleme Ekranı

Bir sonraki ekranda ise başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmek istediğinizi soran ekranı görürsünüz değiştirebilir veya Terkon Kasa Defteri olarak bırakarak devam edebilirsiniz.

Kısa yolları yerlerini de belirleyerek kurulum devam ediyoruz. En son ekranda Kur butonuna bastığımızda bilgisayarınıza Terkon Kasa Defteri yazılımını kurmaya başlayacaktır.

Terkon Kasa Defteri Son Kurulum Ekranı

Kurulum bitiminde programı çalıştırabilirsiniz. Daha sonra çalıştırmak için masa üstünde bulunan kısa yolu kullanabilir veya başlat menüsünden çalıştırabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Terkon Kasa Defteri – Ücretsiz Kasa Giriş Çıkış Programı Tam Sürüm Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 6 Adet.

    • Moderatör

      Selam Yiğit Bey, şifreyi programın klasörünün haricinde özel bir dosya ile saklıyor. Silmek veya program ekle kaldırdan programı kaldırmak yeterli değildir. Şifreyi hatırlamanız ne yazık ki bildiğimiz kadarıyla şartdır.

      Şifreyi hatırlamaya çalışın veya resimde görülen mail adresinden yapımcı ile iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.