Terkon Kasa Defteri – Ücretsiz Kasa Giriş Çıkış Programı Tam Sürüm

Terkon Kasa Defteri yazılımı Windows işletim sistemlerinin tümünde Windows 10 da dâhil kullanabileceğiniz tam sürüm, sınırsız kasa giriş çıkışlarını girebileceğiniz ve takip edebileceğiniz kasa giriş ve çıkış yapma takip etme programıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 2.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Terkon Teknoloji


Terkon Kasa Defteri İndir


Terkon Kasa Defteri Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kasa defteri kurulum dosyası bilgisayarınızda çalıştırınız. Kasa defteri programının ilk kurulum ekranında hoş geldiniz ekranı ile karışılacaksınız bu ekrandan ileri basarak kuruluma devam ediniz.

İkinci kurulum ekranında ise kullanım koşulların yer aldığın sayfayı göreceksiniz. Kullanım koşullarını kabul ederek kuruluma devam ediniz.

Yazılımı açarken Kullanıcı Şifresi = exa olduğunu size söyleyecektir. Kullanıcı şifresini not alarak kullanıma devam ediniz. Daha sonra şifreyi siz istediğiniz şifre ile değiştirebilirsiniz.

Terkon Kasa Defteri Profesyonel Giriş Ekranı

Diğer kurulum ekranında bilgisayarınıza nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. C:TERKONKasa olarak devam edebilir veya kurulumu başka bir yere yapabilirsiniz.

Terkon Kasa Defteri Kurulum Yeri Belirleme Ekranı

Bir sonraki ekranda ise başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmek istediğinizi soran ekranı görürsünüz değiştirebilir veya Terkon Kasa Defteri olarak bırakarak devam edebilirsiniz.

Kısa yolları yerlerini de belirleyerek kurulum devam ediyoruz. En son ekranda Kur butonuna bastığımızda bilgisayarınıza Terkon Kasa Defteri yazılımını kurmaya başlayacaktır.

Terkon Kasa Defteri Son Kurulum Ekranı

Kurulum bitiminde programı çalıştırabilirsiniz. Daha sonra çalıştırmak için masa üstünde bulunan kısa yolu kullanabilir veya başlat menüsünden çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

10 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

 1. İbrahim Koçak 4 Nisan 2022

  Merhabalar ben bu programı telefona indiremiyorum ne yapmalıyım?

  1. Moderatör 4 Nisan 2022

   Selam İbrahim Bey sayfada ki program Windows içindir. Sayfada yazmaktadır. Windows için kullabilirsiniz. Terkon kasa defteri PC telefonda çalışmaz.

 2. Ersin Çağlar 18 Ocak 2022

  Tamamen free bir program mıdır?

  1. Moderatör 18 Ocak 2022

   Selam Ersin Bey Terkon indirme sırasında yapımcı ücretsiz ve tam sürüm olduğunu bildirmektedir.

   Terkon kasa defteri tam sürüm ve tamamen ücretsiz bir programdır.

 3. Feridun Peltek 24 Ağustos 2020

  Her şey çok güzel ellerinize sağlık kardeşim.

  1. Moderatör 24 Ağustos 2020

   Teşekkür ederiz Feridun Bey, sorunuz olursa buradan sorunuz sorabilirsiniz. indirPlayer.com 2016 yılından beri hizmetinizdedir.

 4. Yiğit 14 Mart 2020

  Ben şifreyi değiştirdim sonra unuttum sildim tekrar yükledim geçerli şifreye yine yanlış diyor ne yapmalıyım nasıl açıp kullanabilirim tekrar?

  1. Moderatör 15 Mart 2020

   Selam Yiğit Bey, şifreyi programın klasörünün haricinde özel bir dosya ile saklıyor. Silmek veya program ekle kaldırdan programı kaldırmak yeterli değildir. Şifreyi hatırlamanız ne yazık ki bildiğimiz kadarıyla şartdır.

   Şifreyi hatırlamaya çalışın veya resimde görülen mail adresinden yapımcı ile iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

 5. Özgür 5 Şubat 2020

  Terkin kasa defterine aldığımız yedek nasıl yükleniyor?

  1. Moderatör 6 Şubat 2020

   Selam Özgür bey yedekleme ile alakalı yardım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede yapımcı telefon numarası da bulunmaktadır.