Terkon Oklif Online Cari Hesap Takip Sistemi

Terkon Oklif online cari hesap takip sistemi ile internet olan her yerde cari hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Bu sayede cari hesaplarınızı girmeniz veya takip etmeniz nerede olursa olsun internet olduğu müddetçe mümkündür, internet üzerinden cari verileriniz saklandığından dolayı kaybolma, silinme ve zararlı yazılımdan dolayı zarar görme riski yoktur.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Terkon Teknoloji


Terkon Oklif Online Cari Hesap Takip Sistemi İndir


Terkon Oklif Online Cari Hesap Takip Sistemi Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını kurmak istediğiniz bilgisayara indirerek programı kurulumunu başlatınız.

İlk kurulum ekranında kısa bilgileri göreceksiniz. Kuruluma devam ederek 2. kurulum aşamasına geçiniz burada Yazılımı Kullanma Lisansı ve Garanti Sözleşmesi göreceksiniz okuyarak ilerle butonuna basınız ve kuruluma devam ediniz.

3. Kurulum ekranında ise sürüm notlarını göreceksiniz. Sürüm notlarında her sürüm için yapılan değişiklikler neler onların bilgisi verilmektedir. İnceleyerek ilerle butonuna basarak kurulma devam ediniz.

Terkon Oklif Online Cari Hesap Takip Sistemi Sürüm Notları Kurulum Bilgi Ekranı Okuyun

Diğer kurulum ekranında ise bilgisayara nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Kurulumu olduğu gibi bırakabilir veya bilgisayarınızda sizin istediğiniz yere kurabilirsiniz.

Terkon Oklif Online Cari Hesap Takip Sistemi Kurulum Yeri Belirleme

Başlat ismini, kısa yolları seçerek kuruluma devam ediniz. En son kurulum aşamasında bilgisayarınızı programı çalıştırmak için gereken tüm dosyaları çıkarak kurulum bitirmeniz yeterli olacaktır.

Terkon Oklif Online Cari Hesap Takip Sistemi Son Kurulum Ekranı

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.