Terkon Perakende Otomasyon Sistemi

Terkon perakende otomasyon sistemi bilgisayarınızda kullanarak barkot ile, stok kodu veya stok ismi ile ürün ekleyebilir, kredi kartı, nakit, çek, senet veya elden taksit satış girebilir, satış türlerine veya tarihlerine göre sıralayabilir.

Satışların gerçekleşme detaylarını görebilir, kısa yol tuşlarını kullanarak muhasebe otomasyon işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 3.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Terkon Teknoloji


Terkon Perakende Otomasyon Sistemi İndir


Terkon Perakende Otomasyon Sistemi Kurulumu

Kurulumu bilgisayarınız için başlatınız. İkinci kurulum ekranında size bu otomasyon muhasebe programını nereye kurmak istediğinizi soran ekran penceresini göreceksiniz kurulumu standart olarak C:\TERKON\TRKTicari olarak kurabilir. İsterseniz kurulum yerini pencere üzerinde değiştirerek ayrı bir yere kurmak için değiştirebilirsiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra devam etmek içi ilerle butonunu basarak kuruluma devam ediniz.

Programı başlatmak için hangi isimle bilgisayarınızın çağırmasını istediğinizi size soracaktır. Standart kurulum için Terkon Ticari Set olarak devam edebilir veya siz istediğiniz isim girebilirsiniz.

3. Kurulum ekranında kısa yol eklemelerini nerelere yapmak istediğinizi soracaktır. Seçiminizi yaparak kuruluma devam ediniz.

En son kurulum penceresinden bilgisayarınıza programı çalıştırmak için gereken tüm dosyaları kopyalayarak kurulumu tamamen bitirmenizi isteyecektir. Son butonuna basarak kurulum tamamlayınız.

İlk başlangıçta size kullanıcı adı ve kullanıcı şifrenizi belirlemenizi isteyecektir. Kullanıcı adı ve şifreyi belirledikten sonra artık her girişinizde belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile programa giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.