Terkon Profesyonel Ticari Set

Terkon Profesyonel Ticari Set ile bilgisayarınızda irsaliye kesme, fatura kesme, sipariş girişleri, kasa işlemleri, barkot işlemleri, stok girme, düzeltme ve stok çıkışı yapma, banka işlemlerini yapabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Terkon Teknoloji


Terkon Profesyonel Ticari Set İndir


Terkon Profesyonel Ticari Set Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Karşınıza ilk çıkan kurulum ekranını ilerle butonuna basarak kuruluma devam ediniz.

Terkon Profesyonel Ticari Set İlk Kurulum Ekranı

İkinci kurulum ekranında “Lisans Anlaşması” olan kurulum yerini göreceksiniz. Lisans anlaşmasını okuyarak kabul ediniz ve kuruluma devam ediniz.

Terkon Profesyonel Ticari Set Bilgisayara Kurulumu Sürüm Bilgi Notları

3. Kurulum aşamasında sürüm notlarını göreceksiniz her sürüm için yapılan güncellemelerin neler olduğunu buradan görebiliyorsunuz inceleyerek kuruluma devam ediniz.

Terkon Profesyonel Ticari Set Kurulum Yeri

4. Kurulum ekranında bilgisayarınıza bu muhasebe set programını nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. İlgili seçimini kendinize göre uygulayarak ya da olduğu şekilde bırakarak kuruluma devam ediniz.

Terkon Profesyonel Ticari Set Bilgisayarda Ad İle Çağırma Belirleme İşlemi Kurulum Ekranı

5. Kurulum ekranında programı hangi ad ile bilgisayarınızda çağırmanızı soran ekranı göreceksiniz burasını Terkon Ticari Set olarak bırakabilir ve devam edebilirsiniz.

Son kurulum aşamalarında size kısa yol ayarlamanızı ve kurulumu yapmanızı isteyen onay ekranlarını göreceksiniz. Bu işlemlerden sonra program bilgisayarda kurulumu yaparak kurulumu sizden bitirmenizi isteyecektir.

Başlangıçta kullanıcı adı ve şifreyi siz belirliyorsunuz. Bir yere not alarak belirleyerek programa giriş yapabilirsiniz. Daha sonra ki çalıştırmalarınızda sizin belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifreyi girmelisiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.