Terkon Veresiye 5 – Full Cari Hesap Muhasebe Programı

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tamamen ücretsiz cari hesap programıdır.

Bu program ile birden fazla firma ile çalışma, detaylı sorgulama tekniği, alacak ve ödeme dekontu, boş dekontu ve tahsilât işlemleri, yedekleme, cari hesap istatistik raporu çıkarma, cari hesap borç limiti belirleme, cari hesaplara not ekleme, raporları Excel’e aktarma veya mail olarak istenilen kişiye gönderme, sınırsız cari hesap ekleme gibi özelliklere sahiptir.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 4.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Terkon Teknoloji


Terkon Terkon Veresiye 5 İndir


Terkon Terkon Veresiye 5 Bilgisayar İçin Kurulumu

İndirmiş olduğunuz veresiye kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak içi çalıştırınız. Birinci kurulum aşamasında ilerleyeniz ve ikinci kurulum aşamasında “Yazılımı Kullanma Lisansı ve Garanti Sözleşmesi” kabul ederek kuruluma devam ediniz.

Terkon Veresiye 5 – Full Cari Hesap Muhasebe Programı Sürüm Bilgisi

Üçüncü kurulum aşamasında sürüm notları bilgi kurulum sayfasını göreceksiniz. İnceleyerek kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum ekranında bilgisayara ücretsiz olan bu cari muhasebe programını nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. İlgili alanda seçim yaparak kuruluma devam ediniz.

Terkon Veresiye 5 Kurulum Yeri Belirleme

Kurulum yerini belirledikten sonra bilgisayarınızda programı hangi ad ile çağırmanızı soran ekran çıkacaktır. Bu ad alanını Terkon Veresiye olarak bırakabilir veya hatırlayacağınız bir ad girebilirsiniz.

Veresiye Programı Ad Belirleme Kurulum Ekranı

Ad belirme işleminden sonra kısa yolları nereye oluşturmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Seçiminize göre veresiye programına kısa yol atayacak siz oradan direk olarak başlatabileceksiniz.

Veresiye Programı Kısa Yol Oluşturma Kurulum Ekranı

Son kurulum aşamasına geldiniz. Son kurulum aşamasında bilgisayarınıza programın çalışması için gereken tüm dosyaları atarak programı çalıştırmanızı sizden isteyecektir. Kurulum bu şekilde tamamen yapmış olacaksınız.

Terkon Veresiye 5 – Full Cari Hesap Muhasebe Programı Son Kurulum Ekranıdır.

Programı açılış şifresini exa olarak başta girmelisiniz. Daha sonra şifreyi güvenlik için değiştirmenizi öneririz. Açıldıktan sonra programı kullanabilmeniz için firma bilgilerini girerek devam edebilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Terkon Veresiye 5 – Full Cari Hesap Muhasebe Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 22 Adet.

  • Moderatör

   Selam Savaş Bey, önceden yedek aldınız mı? Önceden yedek aldıysanız yedekten tekrar yükleyebilirsiniz. Yedek almadıysanız alacak ve verilecekler sizin için önemliyse alternatif yöntem veri kurtarma işlemi yapan bilgisayarcılar ile görüşebilirsiniz.

  • Moderatör

   Halis Bey merhaba, siteyi kullanarak bizlere bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz.

   Sitede sizlere yapımcıların müsaade ettiği ücretsiz muhasebe programlarını sunmaya çalışıyoruz. Şu anda en fazla ücretsiz muhasebe programı indirplayer.com’da diyebiliriz.

   Bu tür hizmetlerimiz sizlere devam edecektir. Sitede yeni eklenen ücretsiz muhasebe programları Ücretsiz Muhasebe Programı İndir sayfasından bulabilir, sayfadan takip edebilirsiniz.

  • Moderatör

   Merhaba, size her zaman yardımcı olabiliriz. Biraz önce denediğimizde exa şifresi başarılı bir şekilde girdiğini gördük.

   Büyük ve küçük harfe karşı duyarlıdır. Caps Lock açık olabilir, baş harfi büyük yazıyor olabilir veya diğer 3 harften birisini büyük yazıyor olabilirsiniz. Şifreye küçük harfler ile exa yazdığında giriş yaptığınızı göreceksiniz.

  • Moderatör

   Evet, Rıza Bey, bu muhasebe programı Terkon Teknoloji tarafından hazırlanmış tamamen ücretsiz muhasebe programıdır. Programda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Programı kullanarak size uygun olup olmadığınız anlayabilirsiniz.

   Program içerisinde sormak istediğiniz, aklınıza takılan başka sorunuz olursa yine buradan dönüş yapabilirsiniz.