TestMaker Pro – Soru Bankası Hazırlama ve Optik Okuma Programı

TestMaker Pro eğitim üzerine faaliyet gösteren yerler için hazırlanmış soru bankası oluşturma ve optik okuyucu programıdır.

Derslere göre soru hazırlama, bölüm silme, bölümleri yazdırma, çözümleri gösterme, paragraf soru ekleme, silme ya da düzeltme, seviye, ünite sayısı belirleme, zorluk seviyesi belirleme, kazanım tablosu görüntüleme.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 50 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: TestMaker


TestMaker Pro (32 Bit) İndir


TestMaker Pro (64 Bit) İndir


TestMaker Pro – Soru Bankası ve Optik Okuma Programı Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı bilgisayarınızda açarak kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız ve kuruluma kurmak istiyorsanız onay veriniz.

İlk 3 kurulum açamasını geçtiğinizde programı nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Kurulum yerini C:\Program Files\TestMaker olarak kurabilir ya da istediğiniz bir yere kurulum sayfasında “Gözat” butonuna basarak kurulum yerini seçebilirsiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra tekrar kuruluma devam ediniz.

TestMaker Pro Kurulum Yerini Belirleyiniz!

Diğer ekranda programı başlat menüsüne hangi ad ile yerleştirmek istediğinizi yani başlat menüsünde hangi isimle görülmesini istediğini size soran ekran ile karşılaşırsınız burası için TestMaker olarak devam edebilir ya da değiştirerek başka hatırlayacağınız bir isim verebilirsiniz.

TestMaker Pro Başlat için Ad Belirleyiniz
TestMaker Pro – Soru Bankası ve Optik Okuma Programı Kurulmaya Hazır

Son kurulum aşaması olan “Kurulmaya Hazır” kurulum ekranınızdasınız kurulumu onaylayınız. Bilgisayara kurulumu yapıldıktan sonra TestMaker Pro deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.