Tila Taksitçi – Taksit Takip Programı

Tila Taksitçi, bilgisayar ortamında taksit, stok, cari, senet, banka işlemleri, maaş, kasa hareketleri gibi işlemleri yapabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Programda müşteri işlemleri, fatura işlemleri, ajanda, gider fişleri, gün, gün kasa raporları, banka ve bankalar raporları, çek senet işlemleri, senet raporları, siparişi girişi, manüel veya otomatik olarak yedekleme, sipariş değiştirme veya sipariş düzeltme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Taksitli satış yapanlar ve taksit takibi ve muhasebe işlemlerini bir programda tutmak isteyenler Tila yazılım tarafından hazırlanmış tamamen Türkçe ve destekli bu muhasebe programını inceleyebilirsiniz. Program Windows işletim sistemlerinin tümünde sorunsuz olarak çalışmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 13.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


Tila Taksitçi İndir


Tila Taksitçi Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunu deneme sürüm kurulumunu bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk çalıştırma sırasında size programı nereye kurmak istediğiniz soran ekran gelecektir. Programı C:ProTaksitciw olarak kurabilir veya istediğiniz yere “Gözat” botununa basarak kurabilirsiniz.

Tila Taksitçi – Taksit Takip Programı Kurulum Yeri Belirleme

Bu işlemden sonra sadece yükle butonuna basarak programı bilgisayarınızda başlat menüsünden kurulum yerinizden veya masa üstünde Taksitci-St kısa yol ile başlatabilirsiniz.

Deneme sürüm için giriş şifresini boş geçiniz. Sadece açılışından giriş yapmanız yeterlidir. Deneme sürüm için deneme sürüm giriş şifresi yoktur.

Program direk olarak açılacaktır. Programı detaylı olarak inceleyebilir programı isterseniz içerisinden lisansını satın alarak sınırsız kullanabilirsiniz. Lisans satın alma işlemi ve lisans ile alakalı olan diğer işlemleri program içerisinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.