TilaAcente – Acenteler için Muhasebe Programı

TilaAcente ile acente işletmecisi iseniz bilgisayar ortamında muhasebe işlemlerini tutabilir, iş takibini Windows ortamında yapabilirsiniz.

Bilet satış, araç kiralama ve diğer acente işlemleriniz için stok, fatura kesme, fatura düzenleme, çek ve senet işlemleri gelir ve gider tutma ve raporlama işlemleri.

Kasa hareketleri, personel maaş ve avans işlemleri ve tüm banka hareketleri ve diğer banka işlemlerinizi aylık satış raporunu, ödemesi geldiği halde ödeme yapmamış olan kişileri ödeme takibini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 12.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


TilaAcente İndir


TilaAcente Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz TilaAcenteProw.exe dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Çalıştırma işleminden sonra size programı nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. Bu ekranda standart olarak C:\Pro\TilaAcentePro olarak kurabilir veya “Gözat” butonuna basarak bilgisayarınızda istediğiniz yere programın kurulumu yapabilirsiniz.

TilaAcente Bilgisayara Kurulum Yeri Belirleme Kurulum Ekranı

Kurulum yerini belirleme işleminden sonra yine aynı ekranda “Çıkart” butona basmanız programın kurulumunu başlatmanız için yeterli olacaktır. Program kurulumu sırasında kısa süreliğine programın başlaması için gerekli dosyaları bilgisayarınıza atarak direk olarak kurulum kapanacaktır.

TilaAcente – Acenteler İçin Muhasebe Programı Kurulum Yapmış Olduğu Ekran

Masa üstüne giderek programı başlatabilirsiniz. Program deneme sürümünü kullanacaklar için kullanıcı adı ve giriş şifresi bulunmamaktadır. TilaAcente programını başlattıklarında direk olarak programa giriş yapmanız programın deneme sürümüne girmeniz için yeterli olacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.