TilaHafriyat – Hafriyat Firmaları için Muhasebe Programı

Hafriyat işi yapanlar için Windows işletim sisteminde iş takibi ve muhasebe programları tutabilecekleri bilgisayar yazılımıdır.

Kendinize ait veya hafriyat firmasında çalışan iseniz artık bilgisayar ortamını verileri aktararak takip etme, muhasebe işlemlerini bilgisayar ortamında güvenli olarak tutma veya saklamak istiyorum diyorsanız bu yazılım size göre olabilir.

Bu hafriyat programı ile yapmış olduğunuz satış, tahsilat işlemler, hakkediş muhasebe işlemleri, cari hesap hareketleri, gelir ve gider raporları, otomatik veya manüel hesaplama araçlarını bulabilir.

Ayrıca hafriyat araç takip işlemler, güzergah girme, araç hakkedişleri, hafriyat analizi, üretim modülü, banka işlemlerini detaylı olarak girebilir, personel avans, maaş işlemleri gibi personel çıkış takiplerini yapabilir.

Kasa hareketlerinden detaylı olarak gelir gider analizi, kar zarar analizi, stok uyarı sistemi, başka firmaya yapılan işlemleri detaylı olarak rapor alabilir, çıktı olarak saklayabilir veya derinlemesine program içerisinde inceleyebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 13.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


TilaHafriyat İndir


TilaHafriyat Kurulumu

İndirmiş olduğunuz hafriyat programını kullanacağınız bilgisayarda açınız. Karşınıza çıkan yükleme ekranında “Yükle butonuna basarak kurulum yapınız ve programı çalıştırınız.

Masa üstüne veya kurulum yaptığınız klasöre giderek programı başlatabilirsiniz. Deneme sürüm için kullanıcı adı ve şifre bulunmamaktadır. Direk olarak programı başlatabilirsiniz. Deneme sürümünü kullanarak beğenenler program içerisinde program lisansı ve diğer ek modülleri nasıl satın alabileceklerini detaylı olarak görebilir Tila yazılım için iletişim bilgilerini yazılım içerisinde bulabilirler.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.