TilaNakliye – Nakliye Programı

TilaNakliye ile bilgisayarınızda nakliye işlemi yapıyorsanız işlerinizi ve muhasebe işlerinizi kayıt altına alarak kontrol edebilirsiniz.

İçeriğinde nakliye menüsünü kullanarak nakliye siparişi, araç tanımları, nakliye raporu işlemlerini yapabilir, stok menüsü ile nakliye ile alakalı olan stok girişi, stok çıkışı, stok alarm gibi stok işlemlerinizi yapabilir, cari menüsü içerisinde cari muhasebe işlemlerini yapabilir, fatura, irsaliye gibi muhasebe işlemlerini de yapabilirsiniz.

Bu nakliye programında ayrıca çek ve senet işlemleri takibi, gelir ve gider girişi, detaylı olarak gelir gider raporlama, personel işlemleri, kasa işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Programın içerisinde menüleri nasıl kullanacağınıza dair yardım belgeleri ve yardım videolarını inceleyerek program kullanımı için kendinizi geliştirebilirsiniz. Özellikle nakliye ile alakalı verilmiş detaylı videolarını izlemenizi tavsiye ederiz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 13.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


TilaNakliye İndir


TilaNakliye Nakliye Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Çalıştırmadan sonra kurulum ekranı gelecektir. Bu kurulum ekranında size nakliye programını nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz.

TilaNakliye Nakliye Programı Kurulumu Yeri Belirleme Ekranı

Kurulum yeri için C:ProTilaNakliye olarak bırakarak kurulum yapabilir veya “Gözat” butonuna basarak nakliye programını istediğiniz yere kurabilirsiniz. Kurulumu başlattığınız da bilgisayarınıza kurulum tamamen yapılacaktır.

TilaNakliye – Nakliye Programı Kurulum Ekranı

Kurulumu bitiren kullanıcılar masa üstü simgesinden veya nakliye programını kurduğu klasör içerisine giderek programı başlatabilirler.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.