TilaTaşıma – Taşıma ve Servis Firmaları için İş Takip ve Muhasebe Programı

TilaTaşıma ile öğrenci veya personel taşıma işlemi yapıyorsanız bilgisayar ortamında iş takibi ve muhasebe işlemlerinizi girebilir hesaplarınıza takip edebilirsiniz.

Okul servisi veya personel taşıma işleri yapan kurum veya kişiler bu program ile yapılan servis saatlerini, servis hareketlerini, öğrenci hesap işlemleri, personel hesap işlemleri, cari hareketler, çek, senet, sipariş gibi muhasebe işlemleri yapabilirsiniz.

Taşıma yaptığınız okul veya personel firmalarını bilgisayar ortamında bilgilerini detaylı olarak girebilir, depo tanımları, döviz kur bilgileri, barkot basımı, kart birleştirme, gider tanımları, taşıma ve servis ile alakalı olan işlemlerinizi bilgisayar ortamında kayıt ederek detaylı olarak takip edebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 13.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


TilaTaşıma İndir


TilaTaşıma Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz TilaTasimakur.exe kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kurulumu iki basit aşamada gerçekleştiriyorsunuz. Birinci aşamada kurulum yeri belirleme diğer aşamada ise kurulumu başlatma. Kurulumu başlattığınız bilgisayarınıza programın deneme sürümü olan dosyaları kopyalayarak otomatik olarak kurulum kendisi sonlandıracaktır.

Masa üstü veya program klasörüne giderek programı çalıştırabilirsiniz. Programın deneme sürümünü şifre ve kullanıcı adı girmenize gerek yoktur. Program başladıktan sonra direk olarak çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Programı detaylı olarak incelediğinizde eğer sizde öğrenci, personel ve taşıma işlemi yapıyorsanız programın size yeterli olduğunu düşündüyseniz. Programın içerisinde satın alma bilgilerini bulabilir, lisansı ile nasıl tamamen kısıtlama olmadan kullanacağınızı görebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.