TMP – Müstahsil Takip Programı

TMP programı müstahsilden ürün yapanlar için Windows işletim siteminde iş takibi ve muhasebe işlemlerini tutabilecekleri Windows yazılımıdır.

Program ile müstahsilden alınan ürünleri adı, stok sayısı, stopaj oranı hesapları, var ise eğer kurum ve bağkur kesintisi, müstahsil ad, soyadı ve diğer bilgileri gireceği ekran yer almaktadır.

Başlıca diğer özellikleri; Cari kart bilgileri, cari kart bakiyeleri, cari kart döviz bakiyeleri, stok kart bilgileri, stok miktarları, çekler, hesap planı, KDV hesaplama, yemek tanımaları, personel kartları, banka kartları, gelir ve gider türleri, üretim reçeteler ve siparişler.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 13 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tila Yazılım


TMP İndir


TMP – Müstahsil Takip Programı Kurulumu

Programı iki kurulum aşamasında basit bir şekilde yapıyorsunuz. İlk olarak indirme işleminden sonra kurulum dosyasını çalıştırarak programın kurulumunu bilgisayarınızda başlatınız.

Kurulumu başlattığınız da programı size nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Burası için standart olarak C:ProTmp olacak şekilde kurabilir veya “Gözat” butonunu kullanarak bilgisayarda istediğiniz yere veya sürücüyü kurmak için programın çalışması için gerekli olan dosyaları belirlediğiniz yere kurabilirsiniz. Tamamen size kalmış bir işlemdir.

TMP – Müstahsil Takip Programı Kurulumu Yeri Özelleştirme veya Belirleme Kurulum Ekranı

Kurulum yerini belirledikten sonra kurulum sayfasında “Yükle” butonuna basmanız yeterli olacaktır. Program deneme sürümü için şifre ve kullanıcı adına gerek duymamaktadır. Programı direk olarak başlatarak deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.