True My Muhasebe

True My Muhasebe programı tamamen Türk yazılımcılar tarafından hazırlanmış Türkçe içerikli küçük, orta büyümeye uygun iş yerleri için geliştirilmiş yazılımdır.

Başlıca özellikleri fatura ve irsaliye işlemleri, stok, müşteri, kasa, satıcı, gelir gider işlemleri, sipariş takibi, kasa takibi, çek senet, kurlar, ajanda ve diğer kobi işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 38.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: True Bilişim Ltd. Şti.


True My Muhasebe İndir


True My Muhasebe Kurulumu

Kuruluma başlamadan önce kurulum İngilizce içeriklidir. Kurulumu alt tarafta sizler için Türkçeleştirdik. Resimlere ve anlatımlara bakarak bilgisayarınızda kurabilirsiniz. Kurulumu basitdir, zorlamadan kurabilir, sorunuzu alt taraftan sorabilirsiniz.

Kurulum dosyasını kurmak için bilgisayarınızda onaylayınız ve kuruluma devam ediniz. İlk kurulum bilgilerini geçerek diğer ikinci kurulum aşamasına geçiniz. Bu aşamada deneme sürümü bilgisayarınızda hangi klasör içerisine size kuracağını gösterecektir. Burası için standart olan C:\True My Muhasebe olarak devam edebilir ya da bu kurulum penceresinde “Browse” butonuna dokunarak kurulum yerini kendiniz seçebilirsiniz.

True My Muhasebe Bilgisayara Kurulum Yeri Seçimi Ekranıdır

Kurulum yeri ayarlamalarından bir sonraki kurulum aşamasında başlat menüsü ayarlarını yani başlat menüsü adı ayarları için sizden onay isteyecektir. Burasını yine standart olarak True My Muhasebe devam edebilir veya değiştirebilirsiniz.

True My Muhasebe Kurulumu Başlat Menüsü Ayarlama Ekranıdır

Başlat menüsü sonrası masaüstü kısa yol oluşturmak istediğinizi soran ekranı görürsünüz burası için eğer masaüstünde kısa yol ile muhasebe programı çalıştırmak isterseniz kurulum ekranında “Create a desktop icon” seçili iken kuruluma devam ediniz, kısa yol oluşturmasını istemiyorsanız pasif olarak devam ediniz.

True My Muhasebe Kurulumu Masaüstü Kısa Yol Ayarlama Ekranıdır

Son kurulum aşamasına geçtiniz. Bu aşama ayarlamaların bittiği kuruluma tamamen onay vereceğiniz aşamadır. Kurulumu onaylarak deneme sürümü çalıştırabilirsiniz.

True My Muhasebe Deneme Sürümü Giriş Ekranıdır

Gelen açılış penceresinde deneme sürümü için “Programı Aç” butonuna dokunuz ve kullanıcı adı ve şifre alanını değiştirmeden direk olarak giriş yapınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.