TurboCASH – Tamamen Ücretsiz ve Full Genel Muhasebe Programı

TurboCASH ile bilgisayar ortamından ücretsiz genel muhasebe işlemlerinizi tutabilirsiniz. Birçok ülkede kullanılan TurboCASH genel muhasebe programı ülkemizde de birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

1985 senesinden bu güne kadar geliştirilen Delphi ile yazılan GNU genel kamu lisanslı muhasebe programıdır. Genel muhasebe işlemleri, kasa, müşteri, bordo işlemleri, satıcı ve raporlama, yedek alabilme bulunmaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 147 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: TurboCASH


TurboCASH İndir


TurboCASH PC Genel Muhasebe Kurulumu

TurboCASH Kurulum için Dil Seçimi

Kurulum için bilgisayarda ilk olarak dil seçimini yapmanızı isteyecektir. Kurulum dili seçimi bilgisayarınız Türkçe ise Türkçe (Türkiye Cumhuriyeti) olarak gelecektir. Türkçe onaylayarak kuruluma devam ettiğinizde mavi diğer kurulum ekranı bilgisayarınızda belirecektir.

TurboCASH PC Kurulumu Mavi İlk Ekran

Mavi ilk kurulum ekranından ilerleyerek kuruluma devam ediyoruz.

TurboCASH PC Genel Muhasebe Kurulum

Bundan sonra ki aşamada genel muhasebe programını nereye kurmak istediğinizi soran kurulum yerini belirleme ekranından program adı olan C:\TCASH4 olarak devam edebilir ya da değiştirerek farklı bir isimle genel muhasebe programı kurulum klasörünü adlandırabilirsiniz.

Son aşamalara geldiniz başlat menüsü adını onaylayarak kuruluma en son aşamada onay veriniz ve kurulum tamamen yapılmasını bekleyiniz.

TurboCASH PC Genel Muhasebe Kurulum Yapılıyor

Kurulum sonunda bilgisayarınızda otomatik olarak TurboCASH başlayacaktır. Başlat menüsünü de kullanarak, masaüstü kısa yol ile yine programı istediğiniz zaman tekrar çalıştırarak muhasebe işlemlerinizi tutmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.