Turuncu Barkotlu Satış Programı

Bilgiasar ortamında barkotlu satış yapabileceğiniz deneme sürüm muhasebe programıdır. İçeriğinde cari hareketleri, barkodlu satış envanter listesi, nakit satış, satış listesi, parça tahsilatlı satış yapabilme, birim oluşturabilme, kolay kullanılabilen arayüz ile amatör bir pc kullanıcısı olsanız dahi anlayabilirsiniz.

Ayrıca ürün tanımlayabilme ve seçebilme, veritabanı güvenliği, caride risk limiti, kara liste uygulamaları, tanımlanabilir hızlı satış düğmeleri, miktarlı ve tartılı ürün tanımlayabilme, otomatik yedekleme sistemi, teraziye bağlantı, ürün yönetim işlemleri, satış listesi, veresiye satış özet rapor gibi özellikler bulunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 24.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Trsoft Yazılım


Turuncu Barkotlu Satış Programı İndir


Turuncu Barkotlu Satış Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurum için onay vermenizi isteyecektir. Kuruluma devam etmek istiyorsanız kuruluma onay vererek kurulumu çalıştınız.

İlk kurulum ekranında ilerle butonuna dokunarak kuruluma devam ediniz.

Turuncu Barkotlu Satış İlk Kurulum Ekranıdır

İlerleyen kurulum ekranından programı nereye kurmak istediğiniz size soran ekranda burası için standart olarak C:\TRSoft\TRMarket olarak devam edebilir ya da istediğiniz bir yere kurmak için gözat butonuna dokunarak istediğiniz yeri berlirleyebilirsiniz.

Turuncu Barkotlu Satış Kurulum Yeri Seçimi Ekranıdır

Diğer aşamada programı çalıştırmak için kısa yol adı ayarlamanızı isteyen ekran var olacaktır. Burası için masaüstünden çalıştırmak istiyorsanız masaüstüne kısayol oluştur seçimini aktif bırakarak devam edebilirsiniz.

Turuncu Barkotlu Satış Kurulum Sonu
Turuncu Barkotlu Satış Deneme Sürüm Giriş Ekranıdır

Deneme sürüm için kasiyer erini fare ile TRSOFT seçerek şifre alanına büyük harfle TURUNCU yazınız. İşlem sonunda programı girecektir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.