Tutku Adisyon Takip ve Sipariş Takip Programı

Tutku adisyon takip ve sipariş takip programı ile adisyon ile işlem yapan firmalar Windows işletim sisteminde adisyon ve sipariş işlemlerini kayıt altına alabilirler.

Programın içeriğinde ürünler, ürün tanımla, ürün düzenle ve sil, üretim tanımla, adisyon ve adisyon inceleme, üretim düzenle ve sil, ürünleri ve hareketlerini incele, ürün stokları erken uyarı incele ve düzenle, maliyet hesabı, kar – zarar hesabı, müşteri tanımla, müşteri listesi, alınacaklar takvimi.

Firma tanımla, firma listesi, verilecekler takvimi, alım satım işlemleri, ürün alışı yap, ürün satışı, perakende ürün satışı yap, devir işlemleri, ürün stok devir işlemleri, müşteri ve firma bakiye devri, hareketleri incele, bakiyeleri inceleme.

Para girişi ve çıkışı, kasa ve hareketlerini incele, çek işlemleri, irsaliye ve fatura, irsaliye ve fatura yazdırma, yazdırılacak irsaliye ve fatura listesi, döviz kur ayarları, masa ayarları, kullanıcı ayarları, şifre değiştirme, kullanıcı ekleme ve diğer yönetici ayarları, cep telefonuna mesaj gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tutku Yazılım


Tutku Adisyon Takip ve Sipariş Takip Programı İndir


Tutku Adisyon Takip ve Sipariş Takip Programı Kurulumu

İNdirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Hemen ilk kurulumda nereye kurmak istediğiniz soran ekranı göreceksiniz. İlgili seçimleri yaparak kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

Tutku Adisyon Takip ve Sipariş Takip Programı Kurulum Yeri Belirleyin Ekranı

Bu işlemden sonra bilgisayarınıza kurulum yapılacak ve programı sizden aşlatmanızı isteyecektir.

Tutku Adisyon Takip ve Sipariş Takip Programı Kuruluma Ekranıdır
Tutku Adisyon Takip ve Sipariş Takip Programı Deneme Girişi

Deneme için çıkan ekranda kullanıcı adı: yönetici şifre: tutku olarak giriş yapacaksınız. Kullanım kısıtlamanın 30 defa 30 çalıştırma sonrasından sizden programı satın almanızı isteyecektir. Bu 30 defada programı detaylamasına inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.