Tutku Ambar Takip Programı

Tutku ambar takip programı ile okullar veya pansiyon işletenler için girdi ve çıktılarını bilgisayar ortamında tutabilmeleri için hazırlanmış olan Windows yazılımıdır.

Program içeriğinde ürünler,, ürün tanımlama, ürün inceleme, yemekler yemek tanımlama, yemek inceleme menülerini bulabilir. Ayrıca ambar giriş, diğer ambar ile alakalı işlemleri ve program parametrelerini ayarlayabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 6.6 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Tutku Yazılım


Tutku Ambar Takip Programı İndir


Tutku Ambar Takip Programı Kurulumu

Programın deneme sürümünü indirdikten sonra kuruluma başlattığınızda sizden kurulum bilgisayarınızda nereye yapmak istediğiniz soran ekran ile karşılaşacaksınız.

Burasını C:\Ambar Takip Programı olarak kurabilir veya bilgisayar da istediğiniz bir yere kurulumu yapabilirsiniz. Değiştirmek için bu kurulum sayfasında yer alan “Change” butonuna basarak kurulum yerini değiştirebilirsiniz.

Tutku Ambar Takip Programı Kurulum Yeri Belirleme

Bu aşamadan sonra bilgisayarınıza kurulum yaparak bilgisayarınızda kurulumu tamamen bitirmenizi sizden isteyecektir. Masa üstü kısa yol ikonu veya başlat menüsüne giderek programın deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

Tutku Ambar Takip Programı Deneme Girişi

Programa giriş yapanlar için şifre isteyecektir. Programın şifre alanına tutku yazarak giriş yapınız. Bu program deneme sürüm olduğundan sadece 5 adet kayıt imkanı verilmektedir. Bu işlemden sonra programın size göre olduğunu düşürseniz lisansı satın alarak sınırsız kullanabilirsiniz.

Lisans satın almak ve yapımcı firma ile iletişim bilgilerini program içerisinde bularak işlem yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.