Uzman Ticari Otomasyon Paketi

Uzman yazılım tarafından hazırlanan tamamen Türkçe ve gelişmiş özelliklere sahip muhasebe programıdır.

Bu muhasebe programı ile stok, cari, irsaliye, çek ve senet işlemleri, teknik servis işlemleri, üretim işlemleri ve banka işlemleri gibi muhasebe kayıtlarını bilgisayar ortamında tutarak, yedeğini alabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip, kaliteli her muhasebe işlemini yapabileceğiniz Windows muhasebe yazılımı arıyorsanız deneme sürümü indirerek incelemenizi tavsiye ettiğimiz muhasebe yazılımlardan birisidir. Deneme sürüm kullandığınızda sizde bunu görebileceksiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 55.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Uzman Yazılım


Uzman Ticari Otomasyon Paketi İndir


Uzman Ticari Otomasyon Paketi Kurulumu

İndirmiş olduğunuz deneme sürümü bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kuruluma onay veriniz ve ilk aşamada Tam Kurulum seçiminde ilerle butonuna basarak kuruluma devam ediniz.

Uzman Ticari Otomasyon Paketi Tam Kurulumu Seçimi

Diğer kurulum aşamasına geçtiğinizde kurulumu yapmanız için sizden onay isteyen kurulum sayfasını göreceksiniz. Bu sayfada “Kurun” butonuna basarak kurulumu başlatınız. Kurulum sırasında programın düzgün çalışması için ek yazılımlar kuracaktır. Bu ek yazılımlar veritabanı bağlantısı, programlama ile alakalı ek yazılımlardır. Bunları kurmasını bekleyeniz. Programın kurulumu ve ek programlar kurulumu bitiminden sonra kurulumu sizden sonlandırmanızı isteyecektir. Masaüstü kısa yol ikonu ile deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uzman Ticari Otomasyon Paketi Giriş Ekranı

Deneme sürümüne giriş yapmanız için gelen pencerede hiç bir değişiklik yapmadan şifre alanına UZMAN büyük harf ile yazarak giriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

1 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Refik Okur 10 Eylül 2022

    Kullanım ve anlatım videosu var mı?