Virtual DJ Home Free – Müzik ve Seslere Remix Yapma Programı

Virtual DJ Home Free, müzik ve sesler için Windows 10 da dahil olmak üzere Windows işletim sistemlerinin tümünde kurarak kullanabileceğiniz ses ve müziklere remix yapma programıdır.

Müzik sevenler için seslere gelişmiş özellikler ile bilgisayarda remix hazırlanmak isteyen DJ veya müziğe meraklı olanların hoşuna gideceğini düşündüğümüz müzik eğitim programları arasındadır. Yıllardır ülkemizde eğitim dersleri arasında önemini koruyan birçok sanatçı yetiştiren bir eğitim dalıdır.

Eğitim programı diyoruz? Biliyorsunuz müzik eğitim dallarından sadece birisidir. Nasıl tarih, matematik ve türkçe ders ise müzikte bir derstir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 37.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Atomix Productions


Virtual DJ Home Free İndir


Virtual DJ Home Free Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz programın kurulum dosyasını Winrar yardım ile açarak kurulum dosyasını başlatarak bilgisayarınıza yüklemeye başlatınız. Yükleme sırasında size kurulumu komple mi kurmak istediğiniz yoksa özelleştirerek kurmak mı istediğinizi soran ekranı göreceksiniz.

Virtual DJ Home Free Kurulum Seçme Kurulum Ekranı

Burada “Custom” seçimini seçerseniz istediğiniz özellikleri yüklerken, “Comple” seçiminde ise tümünü kur emrini verirsiniz. Üst tarafta yer alan “Typical” ise tipik kurulum anlamına gelmektedir.

Virtual DJ Home Free Kurulum Onayı

Kurulum seçimi ekranını seçtikten sonra size bilgisayarınıza kurmanızı isteyen kurulum onayı ekranı gelecektir. Burasını onaylayarak bilgisayara kurulumun tamamen yapılması bekleyiniz ve kurulumu tamamen bitiriniz.

Kurulum sırasında çıkan onay verme işlemlerinin tümüne onay vermelisiniz. Onay vermediğiniz takdirde program kurulma işlemi tamamlanmayacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Virtual DJ Home Free – Müzik ve Seslere Remix Yapma Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 3 Adet.