Voicedocs – Sesi Yazıya Çevirme Programı

Voicedocs, telefonunuzda ki sesi yani konuşmayı yazıya çevirmemizi sağlayan programdır ve ücretsizdir.

Program ile yapmanız gereken bilgisayarınızda program içerisinde eşleştirme kodunu cep telefonunuzda uygulamaya eşleştirme kodu kısmına girmeniz, kodu girdikten hemen sonra telefonunuz ekranına el ile temas ederek konuşmaya başlayın.

voicedocs-eslesme-kodu-ayari


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 809 KB | İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 8 | Yapımcı: VoiceDocs Co.


Voicedocs İndir


Voicedocs Kurulum Destek

İndirmiş olduğunuz VoicedocsSetup.exe dosyasını sisteminde çalıştırınız.

İlk kurulum ekranın önünüze gelecek bu kısımda C:\Program Files\Voicedocs klasörünü programı kuracağını bildirecek bu şekilde bırakarak ilerleyiniz.

voicedocs-kurulum-destek

İkinci kısmında ise masaüstüne kısa yol oluşturup oluşturmak istediğiniz size soracaktır, eğer kolayca programa masaüstü ikon ile ulaşmak istiyorsanız “Create desktop shortcut” kutucuğunu işaretleyiniz.

Bu kısımdan sonra kurulum yapmaya başlayacak ve tamamen bitirmiş olacaksınız.

İndir Player - Editör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme Sitesi.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.