Voicedocs – Sesi Yazıya Çevirme Programı

Voicedocs, telefonunuzda ki sesi yani konuşmayı yazıya çevirmemizi sağlayan programdır.

Program ile yapmanız gereken bilgisayarınızda program içerisinde eşleştirme kodunu cep telefonunuzda uygulamaya eşleştirme kodu kısmına girmeniz, kodu girdikten hemen sonra telefonunuz ekranına el ile temas ederek konuşmaya başlayın.

Voicedocs Eşleşme Kodu Ayarı

Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 809 KB | İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 8 | Yapımcı: VoiceDocs Co.


Voicedocs İndir


Voicedocs Kurulum Destek

İndirlen VoicedocsSetup.rar dosyasını sisteminizde bulunduğun yere Winrar veya Winzip kullanarak açınız. Rar yani Winrar ile sıkıştırıldığından Winrar programını kullabilirsiniz. Açılan klasör içerisinde VoicedocsSetup.exe dosyasını çalıştırınız.

İlk kurulum ekranın önünüze gelecek bu kısımda C:Program FilesVoicedocs klasörünü programı kuracağını bildirecek bu şekilde bırakarak ilerleyiniz.

Voicedocs Kurulum Yeri Seçimi

Başlat menüsünden hangi ad ile kayıt etmenizi, hangi isimle çağırmanızı size soracaktır. Burası için Voicedocs olarak devam edebilir veya başka bir isim girmenize müsaitdir. İsmini değiştirmeniz programın işleyişinde herhangi bir sorun oluşturmaz!

VoicedocsSetup Başlat Menüsü Adı Belirleme Ekranı

İkinci kısmında ise masaüstüne kısa yol oluşturup oluşturmak istediğiniz size soracaktır, eğer kolayca programa masaüstü ikon ile ulaşmak istiyorsanız “Create desktop shortcut” kutucuğunu işaretleyiniz.

Voicedocs Kısayol Ayarlama

Bu kısımdan sonra kurulum yapmaya başlayacak ve tamamen bitirmiş olacaksınız. Program basit kullanıma sahiptir. 3 aşamada kurulduktan sonra en son ekranda kurulumu bitirdiğinizde program otomatik olarak açılarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.